2. Kez Witcher 3 Oynayışım ve Değerlendirmem

Şaşırdığım kısım toplam 1000 saat değil de, bunu sadece 4 kere oynayarak elde etmeniz

Korsan oynadıklarımı ve Steam’i toplasam benim de aşağı yukarı bir 750-1000 saatim vardır büyük ihtimallle. Sorun şu ki ben 10 kere oynayarak bu saate ulaşabildim. Herhalde aynı şeyleri yapmayı sevmiyorum

Mükemmel bir hale getirdim diyemem ama modlayarak at kontrollerini bir tık daha rahat hale getirmiştim. En azından elimi klavyede tutmam gerekmiyordu, komut verince kendi yolu takip ediyordu.

100-150 saat civarı modlamayla uğraşmıştım oyun içinde, test etme vs.

Modlarınızı paylaştığınız bir rehberiniz var mı hocam? Göz atmak isterim.
Maalesef. Çok kişisel bir mod paketi yaptığım için paylaşmayı düşünmedim hiç. Gerçekçi ve kitap lore'una göre modlamıştım çoğu şeyi, herkese hitap etmeyebilir o yüzden. Ama modlama konusunda yardımımı esirgemem.
Ben PS4'te oynadım, X'e basılı tutunca yolu takip ediyor.
Ben sadece basılı tutmuyorum o kadar.

Enhanced Edition ve ona yardımcı olacak birkaç modla daha zor ve zevkli hale geliyor W3. Arkadaş gibi hep yarısında bıraktım.Hikaye ilerleyişi çok düz ne yazıkki.kitabını okuyunca oyun boş geliyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…