2 milyon TL araba tavsiyesi

Hocam açıkçası hiç C200 deneyimleme fırsatım olmadı. Mercedes olamktan uzak diyorlar.

Hocam açıkçası hiç C200 deneyimleme fırsatım olmadı. Mercedes olamktan uzak diyorlar.
Ama bir fikrim yok açıkçası.

Tabii sıfır olarak A3 dedim zaten.
A4 daha iyi olur elbette ama çok km yüksek almayın derim.

Doğru diyorsunuz hocam yüksek km olmayan ve değişensiz ilanları arıyorum özellikle.

Bende 2 m para olsa Passat alırdım galiba.
Hocam passat konusunda açıkçası passat yerine süperb daha mantıklı geliyor aynı platform zaten sadece passat daha yakışıklı bir araç

Ama bir fikrim yok açıkçası.

Doğru diyorsunuz hocam yüksek km olmayan ve değişensiz ilanları arıyorum özellikle.

Hocam Passat konusunda açıkçası Passat yerine SuperB daha mantıklı geliyor aynı platform zaten sadece Passat daha yakışıklı bir araç.

Hocam C200 E200 serisini görme ve deneyimleme şansım oldu sorunsuz arabalar aktif olarak E200'ü eniştem kullanıyor en ufak bir arıza çıkarttığını duymadım. Ama önerim E200 almanız hem daha fazla özellik ve daha performans ve segmenti yükseliyor sizin açınızdan daha iyi olur station vagonları görmedim açıkçası ben pek sevmiyorum kalın sağlıcakla.

Geri
Yukarı