2. monitör siyah ekranda kalıyor

Kralik43

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba,
ASUS marka G-Sync 2K monitör satın aldım mevcut olan monitörle beraber kullanmak için ikisini de ekran kartıma bağladım şu şekilde;

1712565696568.png

Asıl seçilen monitöre görüntü geliyor fakat 2. monitöre görüntü gelmiyor, Windows üzerinden ekranı uzat dediğim zaman eski monitörüme sinyal gidiyor turuncu olan ışığı beyaza dönüyor ama ekran siyah olarak kalıyor nasıl çözebilirim?

aynı sorun, çözümünü bekliyorum.
Uzatma kablosu olarak elektronikçiden DPI kablosu almıştım 1 adet 3 metre zira monitörü sola koyduğumda uzakta kalıyordu monitörün orijinal kablosunu kullanamıyordum ama monitörü sağa alıp orijinal kablosunu alınca çalıştı eğer sizinde öyle birşeyse orijinal kablosunu veya daha kaliteli bir kablo kullanın

Uzatma kablosu olarak elektronikçiden DPI kablosu almıştım 1 adet 3 metre zira monitörü sola koyduğumda uzakta kalıyordu monitörün orijinal kablosunu kullanamıyordum ama monitörü sağa alıp orijinal kablosunu alınca çalıştı eğer sizinde öyle birşeyse orijinal kablosunu veya daha kaliteli bir kablo kullanın
ben ikinci monitörü vga to hdmi ile kullanıyorum vga kablosunu değiştirmeyi deneyeceğim. teşekkürler.

Ben ikinci monitörü VGA to HDMI ile kullanıyorum VGA kablosunu değiştirmeyi deneyeceğim. Teşekkürler.

İşe yaramadı hocam.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı