2.monitörde bir yere tıklayınca oyun alta iniyor

RaioNN

Decapat
Arkadaşlar ben çift monitör kullanıyorum bir monitörde oyun oynuyorum, bir monitörde Discord'a bakıyorum. Oyun oynarken Discord'a tıklayınca (sadece Discord değil) oyun arka plana gidiyor (yani ana ekrana dönüyor) bunu nasıl düzeltirim? (Sadece oyun değil)

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar ben çift monitör kullanıyorum bir monitörde oyun oynuyorum, bir monitörde Discord'a bakıyorum. Oyun oynarken Discord'a tıklayınca (sadece Discord değil) oyun arka plana gidiyor (yani ana ekrana dönüyor) bunu nasıl düzeltirim? (Sadece oyun değil)
Pencereli mod ya da çerçevesiz moda almana gerek yok! Tam ekran modunda da yapabilirsiniz üstelik G-Sync ya da Freesync de çalışmaya devam eder. Oyunun kayıtlı olduğu sürücüde ki exe dosyalarını bulun sağ tik - uyumluluk sekmesinde - tam ekran iyileştirmelirini devre dışı bırakı tikleyin uygula-tamam deyin bilgisayarı yeniden başlatın. Bu kadar :))...( Not: Bunu oyuna ait tüm exe dosyalarına yapın).

Pencereli mod ya da çerçevesiz moda almana gerek yok! Tam ekran modunda da yapabilirsiniz üstelik G-Sync'ya da FreeSync de çalışmaya devam eder. Oyunun kayıtlı olduğu sürücüde ki exe dosyalarını bulun sağ tik - uyumluluk sekmesinde - tam ekran iyileştirmelirini devre dışı bırakı tikleyin uygula-tamam deyin bilgisayarı yeniden başlatın. Bu kadar :))...( Not: Bunu oyuna ait tüm exe dosyalarına yapın).

Dediğini yapamadım. Exe dosyasına gittim ama uyumluluk sekmesi yok.

Geri
Yukarı