2 sene mezuna kalınmalı mı?

• Konuyu başlatan polS
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 14
  • Görüntüleme 1B

polS

Picopat
Daha fazla  
Selamlar, ben sınava daha hiç çalışmaya başlamadım. 1 yıl mezuna kaldım zaten. Tekrar iyi bir bölüme gitmek için 1 yıl daha kalsam çok geç kalmış olur muyum? Ya da şimdi çalışmaya başlasam bir şeyler yapabilir miyim? Hedefime ulaşabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamlar, ben sınava daha hiç çalışmaya başlamadım. 1 yıl mezuna kaldım zaten. Tekrar iyi bir bölüme gitmek için 1 yıl daha kalsam çok geç kalmış olur muyum? Ya da şimdi çalışmaya başlasam bir şeyler yapabilir miyim? Hedefime ulaşabilir miyim?

1 sene boyunca bir şey yapamamışsınız. Bu saatten sonra da zor.

İstediğiniz bölümün iki yıllığına gidin o sırada DGS çalışmaya başlayın istediğiniz 4 yıllık bölüme geçersiniz. Sıfırdan bilgi birikimi ile 4 yıllık kazanmak zor olabilir.

İstediğiniz bölümün iki yıllığına gidin o sırada DGS çalışmaya başlayın istediğiniz 4 yıllık bölüme geçersiniz. Sıfırdan bilgi birikimi ile 4 yıllık kazanmak zor olabilir.

DGS nasıl hocam? YKS'ye göre aslında bu dediğiniz kafama yattı.

Gerekirse 4 yıl bile kalınır en büyük kanıtlarından biriyim :D

Son düzenleyen: Moderatör:
DGS nasıl hocam? YKS'ye göre aslında bu dediğiniz kafama yattı.
Sadece Türkçe ve Matematik soruluyor ama kontenjanlar az. YKS sınavından 60 kişi alan bölüm DGS sınavından 10 kişi falan alıyor. Bu yüzden hangi alandan sınava girecekseniz o alanı gerçekten iyi yapmanız gerekiyor. Matematikte sadece aritmetik var bu arada integral, türev gibi şeyler yok.

Geri
Yukarı