2. sınavlar iptal olur mu?

Ben 1.sinavlari kasım'da oldum. Genel olarak iyi gecti sinavlar ama sinav olacagimizi 1 hafta onceden soylediler. 1 haftada onlarca sayfa konuyu nasıl ezberledim bende bilmiyorum ama ben sınava şöyle girdim işte 1 hafta kala acikladiklari için ders saati en yuksek derslerden başladım calismaya ve öyle devam ettim yani mesela pazartesi gunu edebiyat ve din varsa edebiyata hayvan gibi calistim fakat dini pas gectim boyle yapa yapa ikisine calisip ikisinden 50 alacagima birine calistim ders saati 5 olan ders 80 geldi digeri 50 boyle boyle teşekkür aldim 1.donemde ama simdi farkli bir durum soz konusu. Sinav olacagimizi yine gec soylediler 12 gun kala soylendi bize ve konular daha bu hafta verildi. Simdi siz soyleyin Online dersten bir b. K anlamayan ezberi kuvvetli olmayan adam tarihten 60 sayfayi edebiyattan 2 uniteyi felsefeden 30 sayfayi vs. nasıl 1 haftada ezberlesin? Önceki sinavlarda tum sansimi kullandim ama burada durum farkli arkadas. Son 3 gundur basim acayip agridi ve 2 gun eksigim var bugunden itibaren 8 gun kaldi ve ben sadece 1 dersi bitirebildim. Ve o bile adam akilli degil. Cidden bu ulkeyi anlamıyorum. Nefret ettirdiler. Türk olmakran gurur duyuyorum ama bu ulkede yasamaktan nefret ediyorum.

Online yapmaya ne dersiniz adamlar inat eğer istedikleri bir şey varsa onu yaparlar işte zaten bu yüzden artıyor korona.
Tabi bir de notlar 1.döneme göre verilebilir benim kardeşime de öyle yaptılar kendisi 4.sınıfta

Geri
Yukarı