Lise 2. sınavlar iptal olur mu?

Kesin herkes ders çalıştı sağlıktan gitmiyor. AYT fizik ortalaması 1 net bile değil sorsan herkes sağlığını düşünüyor. Herkes oyunda, sokakta sınav okul olunca sağlık.

Kankacım emin ol sağlığını düşünenlerde var. Mesela ben aylardır günde 6.5+ saat ders çalışıyorum ekmek almak harici dışarı çıkmıyorum. Ama okula da gitmek istemiyorum zaten halihazırda okulumuzda bile birçok vaka var. Ayrıca ailemde kronik hastalığ sahip kişlerde var.

Arkadaşlar merhaba,

1. sınavları olduk ve bitti.

2. sınavlar iptal olur mu? Vakalar ve ölümler katlarca arttı. Mutasyon virüs geldi.

Hadi vaka sayılarını geçtik, 2. dönem konuları çok daha zor.

Sizce 2. dönem lise sınavları iptal olur mu?
1.dönemin ve 2.dönemin 2.sınavları yok. Sanırım sandığın sınav 1.dönem 2.sınav değil 2.dönem 1. sınav dostum.

Kankacım emin ol sağlığını düşünenlerde var. Mesela ben aylardır günde 6.5+ saat ders çalışıyorum ekmek almak harici dışarı çıkmıyorum. Ama okula da gitmek istemiyorum zaten halihazırda okulumuzda bile birçok vaka var. Ayrıca ailemde kronik hastalığ sahip kişlerde var.

Vallahi intörnler korona başladığından beri hiç hastaneye gitmemezlik yapmadılar hem de tus sınavına çalışıyor boş bir lise yazılısıda değil itiraz eden gördün mü hiç? Ülke bu yüzden ileri gidemiyor herkes sınavdan kaçmak için bahane arıyor, sızlanıyor benim babam hastanede korondan yatarken ve ilk korona hastalarından taburcu olması 2 ay sürdü tek başıma finalle çalışıyordum finalden 80le geçtim bahane üretmedim sızlanmadım oturup çalıştım.

Geri
Yukarı