Steam 2. SSD'yi görmüyor

Unsatisfied16

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar, bende bir tane 512 GB'lık SSD var ve geçen gün 1TB'lık SSD daha taktım fakat Steam sadece 512 GB'lık SSD'mi görüyor. Eklemeye çalıştığımda da çıkmıyor. Windows 512 GB'lık olana kurulu fakat Epic'ten yükleyebilirken Steam görmüyor. Yeni SSD'yi nasıl algılatabilirim Steam'e?

Arkadaşlar, bende bir tane 512 GB'lık SSD var ve geçen gün 1TB'lık SSD daha taktım fakat Steam sadece 512 GB'lık SSD'mi görüyor. Eklemeye çalıştığımda da çıkmıyor. Windows 512 GB'lık olana kurulu fakat Epic'ten yükleyebilirken Steam görmüyor. Yeni SSD'yi nasıl algılatabilirim Steam'e?
Ayarlar>Depolama kısmında + var. Oradan ekleyebiliyor olmanız lazım Windows'ta gözüküyorsa. Windows da görmüyorsa disk yönetimi kısmından işlem yapmanız gerekebilir fakat ne yapıldığını hatırlayamıyorum.

Ayarlar>depolama kısmında + var. Oradan ekleyebiliyor olmanız lazım Windows'ta gözüküyorsa. Windows da görmüyorsa disk yönetimi kısmından işlem yapmanız gerekebilir fakat ne yapıldığını hatırlayamıyorum.

Yeni aldığım SSD'yi taktıktan sonra Windows tarafından yapılan kısmı yaptım sistemde gözüküyor fakat Steam depolama kısmında + ya basınca çıkmıyor yeni bir Steam kütüphanesi oluşturamıyorum.

Aşağıdaki "Yeni kütüphane klasörü oluştur ya da seç" ekran geliyor da gözükmüyorsa neden olduğunu bilmiyorum. Ben açılan ekrandan yeni SSD'yi seçip halletmiştim.

Dosya Ekleri

• 1691247500897.png
    1691247500897.png
    202 KB · Görüntüleme: 29
Vallahi ben de anlamadım bu şekil Steam'den + ya basınca da 1TB'lık F diski gözükmüyor sadece 512 GB lığı 3E ayırmıştım 3. olan Windows drıverı görüyor fakat Epic'ten oyun falan yükledimde halbuki.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    128,2 KB · Görüntüleme: 24
  • zcass.png
    zcass.png
    96,2 KB · Görüntüleme: 27

Yeni konular

Geri
Yukarı