Çözüldü 2. Steam hesabına alınan aynı oyun oynanabilir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Kutmoon

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar iyi günler benim 1 tane Steam hesabım var ve o hesaptaki Rainbow Six: Siege oyunu standart sürüm ve bu sürümü yükseltemiyorum, öyle bir şey yokmuş. Ben 2. bir Steam hesabı açsam o yeni Steam hesabıma bu oyunun istediğim sürümünü alsam o zaman istediğim sürümde 2.hesabımdan bir sorun olmadan oynayabilir miyim?

Çözüm
Arkadaşlar iyi günler benim 1 tane Steam hesabım var ve o hesaptaki Rainbow Six: Siege oyunu standart sürüm ve bu sürümü yükseltemiyorum, öyle bir şey yokmuş. Ben 2. bir Steam hesabı açsam o yeni Steam hesabıma bu oyunun istediğim sürümünü alsam o zaman istediğim sürümde 2.hesabımdan bir sorun olmadan oynayabilir miyim?
Yanlış anlamadıysam yeni bir hesaptan devam edeceksen bir sorun olmaz. Alternatif olarak oyunu hesabından silip farklı bir sürümü satın alabilirsin. Hem ikinci hesap açmamış olursun.
Çok garip o denediğiniz oyunda olmadı ancak bu denediğiniz oyunda oldu, şu an ben de kendi aldığım Rainbow Six: Siege sürümümü hesabımdan kaldırdım ve kendi istediğim sürümü almayı denedim ve ben de kendi hesabıma alabiliyorum çok teşekkür ederim deneyip doğruyu bulmamı sağladınız için.
Bu mesajlar dönmeseydi ortada bende bu kadar peşinden koşmazdım. Sonuç olarak beni siz sürüklediniz bunun arkasından haha. Çözüm olarak kendi mesajınızı işaretlersiniz sonuç olarak her şeyi akla sokan sizdiniz de hakikaten oyun kaldırıp geri almak bu kadar basitken niye önceden denemedik 🤣

Bu mesajlar dönmeseydi ortada bende bu kadar peşinden koşmazdım. Sonuç olarak beni siz sürüklediniz bunun arkasından haha. Çözüm olarak kendi mesajınızı işaretlersiniz sonuç olarak her şeyi akla sokan sizdiniz de hakikaten oyun kaldırıp geri almak bu kadar basitken niye önceden denemedik 🤣

Gerçekten dediğiniz gibi hesaptan kaldırdım gittim istediğim sürümü aldım oyuna girdim ve hiçbir skinim, levelim kaybolmadan Deluxe sürümüne sahip oldum istediğim gibi. Gerçekten çok teşekkür ederim beni 2.hesabı kurup o hesapta sıfırdan başlamaktan kurtardınız.

Gerçekten dediğiniz gibi hesaptan kaldırdım gittim istediğim sürümü aldım oyuna girdim ve hiçbir skinim, levelim kaybolmadan Deluxe sürümüne sahip oldum istediğim gibi. Gerçekten çok teşekkür ederim beni 2.hesabı kurup o hesapta sıfırdan başlamaktan kurtardınız.
En başta bunu söyleyen diğer hocalarıma da teşekkürler bu arada. O zaman iyi eğlenceler hocam ne diyelim.

En başta bunu söyleyen diğer hocalarıma da teşekkürler bu arada. O zaman iyi eğlenceler hocam ne diyelim.

Bir de günün birinde bu sorunu yaşayan birisi olursa diye onlara da yardımcı olmak adına hangi cevabı çözüm olarak seçeceğim ve nasıl çözüm olarak seçeceğim yardım eder misiniz ? Çok bilmiyorumda.

Yanlış anlamadıysam yeni bir hesaptan devam edeceksen bir sorun olmaz. Alternatif olarak oyunu hesabından silip farklı bir sürümü satın alabilirsin. Hem ikinci hesap açmamış olursun.
Hocam daha en başta demişti bunu onun için bu mesajı çözüm işaretlemek en doğrusu olur. @Kutmoon çözüm işaretlemek içinse, Rapor tuşuna basın. En aşağıya kaydırın. Diğeri işaretleyin ve çözüm yazıp gönderin.

Hocam daha en başta demişti bunu onun için bu mesajı çözüm işaretlemek en doğrusu olur. @Kutmoon çözüm işaretlemek içinse, rapor tuşuna basın. En aşağıya kaydırın. Diğeri işaretleyin ve çözüm yazıp gönderin.

Dediğiniz gibi yaptım hocam. Gece gece boş verip geçiştirmek yerine uğraşıp yardım etmeye çalıştığınız için toplu halde hepinize çok teşekkür ederim iyi ki varsınız çok mutlu oldum. Hepinize iyi günler iyi akşamlar tekrardan görüşmek üzere <3

Geri
Yukarı