Çözüldü 2. Steam hesabına alınan aynı oyun oynanabilir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Kutmoon

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar iyi günler benim 1 tane Steam hesabım var ve o hesaptaki Rainbow Six: Siege oyunu standart sürüm ve bu sürümü yükseltemiyorum, öyle bir şey yokmuş. Ben 2. bir Steam hesabı açsam o yeni Steam hesabıma bu oyunun istediğim sürümünü alsam o zaman istediğim sürümde 2.hesabımdan bir sorun olmadan oynayabilir miyim?

Çözüm
Arkadaşlar iyi günler benim 1 tane Steam hesabım var ve o hesaptaki Rainbow Six: Siege oyunu standart sürüm ve bu sürümü yükseltemiyorum, öyle bir şey yokmuş. Ben 2. bir Steam hesabı açsam o yeni Steam hesabıma bu oyunun istediğim sürümünü alsam o zaman istediğim sürümde 2.hesabımdan bir sorun olmadan oynayabilir miyim?
Yanlış anlamadıysam yeni bir hesaptan devam edeceksen bir sorun olmaz. Alternatif olarak oyunu hesabından silip farklı bir sürümü satın alabilirsin. Hem ikinci hesap açmamış olursun.
Söylediğim gibi daha önce standart sürümden Ultimate sürüme yükselttim bu şekilde.

Hocam arkadaşın attığı SSlere bakabilir misiniz yorumlarda. Oyunu kaldırıp tekrardan almayı denediğinde maalesef işe yaramamış. Galiba eskiden sizin zamanınızda işe yarayan bir durumdu sonradan değişti muhtemelen.

Hmmmm arkadaşın birisi o şekilde yükseltme yaptım demiş ancak galiba geçmişte o şekilde yükseltme yapılıyordu şu an yapılmıyor muhtemelen. Ya da oyunun birebir aynısını değil de bir başka sürümünü almayı deneme şansınız var mı acaba? Hani farklı sürümü olunca alabiliyor muyuz diye.
Bunun farklı bir sürümü yok maalesef ki ama bakayım biraz. Fakat sanmıyorum. Bu ucuz oyunlarda bunlar olmuyor.

Her neyse destekle iletişime geçince geri geliyor ise Control Ultimate Edition var. Onu deneyeceğim. Çok basit bir geri ekleme işlemi var. Desteğe bile gerek yok geri gelmesi için. Bot sisteminden talep ediyorsunuz.

Yorumlarınızı bekliyorum hocam.
Merak ettim bu konuyu artık. :D Hunt: Showdown vardı. Hesabımdan sildim ama bir üst paketi satın almama izin vermedi. Destek sayfasından tek tıkla da geri hesabıma ekledim. Siz de önce bir deneyin isterseniz. Satın alıma izin vermiyorsa geri eklersiniz.

Merak ettim bu konuyu artık. :D hunt: Showdown vardı. Hesabımdan sildim ama bir üst paketi satın almama izin vermedi. Destek sayfasından tek tıkla da geri hesabıma ekledim. Siz de önce bir deneyin isterseniz. Satın alıma izin vermiyorsa geri eklersiniz.

Demek ki hocam muhtemelen bu durum sizin zamanınızda 3-4 yıl öncesinde bu şekildeymiş sonrasında bu durum güncellenerek kaldırılmış muhtemelen. Çok teşekkür ederim uğraştığınız için. Bir de ben deneyeyim o oyunda alabiliyor muyum diye. Nasıl siliyoruz? Nasıl geri ekliyoruz _

Demek ki hocam muhtemelen bu durum sizin zamanınızda 3-4 yıl öncesinde bu şekildeymiş sonrasında bu durum güncellenerek kaldırılmış muhtemelen. Çok teşekkür ederim uğraştığınız için. Bir de ben deneyeyim o oyunda alabiliyor muyum diye. Nasıl siliyoruz?
Kütüphaneye gelip oyunu seç. Ekranın sağ tarafında destek tuşu var. Oraya tıklayıp oyunu hesabımdan kalıcı olarak silmek istiyoruma tıkla.

Evet az önce sonunda en son sürümünü almadığım bir oyun buldum. Adı Tekken 7. Oyunun standart versiyonuna sahibim çünkü konsolda var vs orayı geçelim. Oyunun Definitive Edition'ını almaya kalkınca alabiliyorum. Yani açtığınız konudaki bilgi bunun için yanlış demektir bu.
Screenshot_2023-07-28-00-59-51-011_com.valvesoftware.android.steam.community.jpg
Screenshot_2023-07-28-00-59-38-623_com.valvesoftware.android.steam.community.jpg

Evet az önce sonunda en son sürümünü almadığım bir oyun buldum. Adı Tekken 7. oyunun standart versiyonuna sahibim çünkü konsolda var vs orayı geçelim. Oyunun Definitive Edition'ını almaya kalkınca alabiliyorum. Yani açtığınız konudaki bilgi bunun için yanlış demektir bu. Eki Görüntüle 1879446Eki Görüntüle 1879447

Çok garip o denediğiniz oyunda olmadı ancak bu denediğiniz oyunda oldu, şu an ben de kendi aldığım Rainbow Six: Siege sürümümü hesabımdan kaldırdım ve kendi istediğim sürümü almayı denedim ve ben de kendi hesabıma alabiliyorum çok teşekkür ederim deneyip doğruyu bulmamı sağladınız için.

Yeni konular

Geri
Yukarı