Çözüldü 2 tane 3 pinlik fan kablosu anakartın neresine takılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

FilozofBey

Centipat
Daha fazla  
Kasamda 2 tane fan var ve birleşik değiller, ayrı ayrılar (2 tane 3 pinlik fan kablosu). Bu kabloları anakartımda nereye bağlayacağım?

Çözüm
Sorununuzu nasıl çözdüğünüzü belirtir misiniz?

Fan çoklayıcı alıp anakartın üstüne bulunan "SYS_FAN1" girişine takabilirsin. (Ethernet ile USB 2.0 çıkışlarının olduğu yerin arkasında, anakartın sol ortasında.)
Örnek ürün. 4 pin olması sorun teşkil etmez. Siz 3 pinini kullanacaksınız. Çentikten dolayı yanlış takamazsınız zaten. Bu arkadaşın dediği yere taktım sorun çözüldü.
Fan çoklayıcı alıp anakartın üstüne bulunan "SYS_FAN1" girişine takabilirsin. (Ethernet ile USB 2.0 çıkışlarının olduğu yerin arkasında, anakartın sol ortasında.)
Örnek ürün. 4 pin olması sorun teşkil etmez. Siz 3 pinini kullanacaksınız. Çentikten dolayı yanlış takamazsınız zaten.
Hocam sys fan1 yazan bir yer göremedim. Acaba hu anakart ta yok mu

Sorununuzu nasıl çözdüğünüzü belirtir misiniz?

Örnek ürün. 4 pin olması sorun teşkil etmez. Siz 3 pinini kullanacaksınız. Çentikten dolayı yanlış takamazsınız zaten. Bu arkadaşın dediği yere taktım sorun çözüldü.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı