2 tane kulaklığın sol tarafı ses vermiyor

Mehmedovskii

Kilopat
Daha fazla  
Bilgisayarımın ön bağlantı yerinde ses jack girişine kulak içi kulaklık takarak kullanıyorum. Bundan 3 hafta önce 4 aylık (kulak içi kulaklığımın) sol kulaklığından ses alamamaya başladım. Telefona, farklı bilgisayara vs taktım. Ses sadece sağ kulaklıktan geliyordu. Dedim herhalde bozuldu, yenisini alma vakti geldi. Yenisini aldım, 3 hafta kullandım, dün akşam iftardan sonra tekrar kulağıma taktığımda yine sol kulaklıktan ses gelmediğini fark ettim. Yine farklı cihazlarda denedim, sadece sağ kulaklıktan ses geliyordu.

Acaba bilgisayar mı bozuyor diye şüpheleniyorum. Bozuyorsa neden sol kulaklık bozuluyor?

Yoksa kulağımdan çıkarınca masanın üzerine hafif bir şiddetle bıraktığım için mi bozuluyor?

Yoksa tüm bunlar rastlantı mı? Aldığım ürünler dandik mi? Bir ihtimal evet, çünkü 10 liraya yerel bir marketten alıyorum kulaklıkları.

Son düzenleyen: Moderatör:
Günümüz koşullarında 10 TL'lik kulaklığın sağlamlığını değerlendirmek 10 TL'ye haksızlık olur. Ürünleri üç hafta kullandıysan görevlerini yerine getirmişler demektir.

Sadece sol kulaklığın bozulması dikkatimi çekmişti peki önerebileceğiniz kulak içi kulaklık var mı?[Pamuklu/plastikli olan şekillerinden bahsetmiyorum, hijyenik açıdan hiç kullanışlı değiller şahsımca... Para verseler kullanmam!]
huawei-am115-beyaz-kulakici-kulaklik.jpg

Bu tarz ürünleri tercih ediyorum. Bu tarz önerebileceğiniz bir ürün var mı yoksa gaming kulaklık bölümüne mi konu açayım tekrardan? Bütçem [0-100 TL]
[Not: Arada bir oyun oynarım, çok üst düzey bir ses kalitesi beklemiyorum. Bozulmasın, işimi görsün yeterli]

Son düzenleme:

Geri
Yukarı