2 TB HDD önerisi

rocpai212

Hectopat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Merhaba 2 TB oyun ve video depolamak için HDD arıyorum. Aklımda Seagate Barracuda vardı önerilmiyor, WD vardı onunda 2 TB versiyonunu bulamadım. Bulduklarımda 5400 RPM. Sizin önerebileceğiniz HDD var mı? 2 TB 7200RPM olması önemli.

Son düzenleyen: Moderatör:

Bunun dışında tek seçenek yukarda arkadaşın attığı, tabi bir HDDye bu parayı vermek yerine 1 TB SSD alırım daha iyi.

Gerçek 7200 RPM mi acaba bazıları 7200 yazıp 5400 çıkıyor da şahit oldum.

Bunun dışında tek seçenek yukarıda arkadaşın attığı, tabii bir HDD'ye bu parayı vermek yerine 1 TB SSD alırım daha iyi.

HDD şart hocam yüksek TB lazım. Bu arada neden Seagate Barracuda önermiyorlar ?

sssss.PNG

3 WD 2 tane de seagate HDD sahibiyim hiçbir sorun yaşamadım. Bence alınır.

WD iyidir güzeldir ancak 1700 lira verecek kadar değil. Gerçi SSD ler bu kadar ucuzken HDD ye bu parayı vermek te mantıklı değil.

Eki Görüntüle 1910307
3 WD 2 tane de Seagate HDD sahibiyim hiçbir sorun yaşamadım. Bence alınır.

WD iyidir güzeldir ancak 1700 lira verecek kadar değil. Gerçi SSD'ler bu kadar ucuzken HDD'ye bu parayı vermek te mantıklı değil.

Cevabınız için teşekkür ederim benim amacım mümkün oldugunca fiyat performans ürünü almak ve TB ı fazla olması siz öyle deyince Seagate alasım geldi.

Cevabınız için teşekkür ederim benim amacım mümkün oldugunca fiyat performans ürünü almak ve TB ı fazla olması siz öyle deyince Seagate alasım geldi.
Yerinde olsam 5400RPM 4 TB bir şey alırdım, aralarında ciddi hız farkı yok.

Şimdi baktım da 4TB fiyatları baya artmış 2 TB baracuda iyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı