2 yıllık bölüm vs. mezuna kalmak

Hocam maalesef bilgi olarak sıfırsın. Sanmıyorum bu şartlar altında DGS'nin iyi bir tercih olacağını.
Edit: Eğitim bilgisi olarak demek istedim hocam yanlış anlaşılmasın.

Hocam iyi hoş söylüyorsunuzda konu yine aynı yere geliyor bu yıl mezuna kalmam mümkün değil. Tek yol 2 yıllık bir bölüm tercih edip mezuna kalmak.

Yukarıdaki yorumumu tekrar dikkate almanızı şiddetle tavsiye ederim.

Hocam yorumunuzu okudum benim derdim ön lisans okurken DGS'ye hazırlanıp mühendislik okumak.

Hocam iyi hoş söylüyorsunuzda konu yine aynı yere geliyor bu yıl mezuna kalmam mümkün değil. Tek yol 2 yıllık bir bölüm tercih edip mezuna kalmak.
Hocam ben mezuna kalmamanın mümkün olmadığını bilmiyordum. Yazdıysan da dikkatsizliğime denk geldi sanırım kusuruma bakma.

Bu yıl gitmen gerekiyorsa şartlar değişiyor tamamen.

Hocam ben mezuna kalmamanın mümkün olmadığını bilmiyordum. Yazdıysan da dikkatsizliğime denk geldi sanırım kusuruma bakma.

Bu yıl gitmen gerekiyorsa şartlar değişiyor tamamen.

Hocam burada kaç saattir :) onu anlatmaya çalışıyorum bende aile baskısı ve daha bir ton sebep var işin içinde en mantıklı yol elektronik teknolojisi okuyup DGS ile elektrik-elektronik mühendisliğine geçmek.

Hocam 14 gün boyunca asılabildiğin kadar derse asıl. Kaç net arttırırsan kardır. Tavsiyem kafanı hiç dersten kaldırmaman olur. Hedefin olarak elektronik teknolojisi bölümünden eminsen alabileceğin en yüksek puanı alıp o bölümü en iyi hangi üniversite veriyorsa oraya gitmen olacaktır. Gerisi sonrasının meselesi.

Hocam 14 gün boyunca asılabildiğin kadar derse asıl. Kaç net arttırırsan kardır. Tavsiyem kafanı hiç dersten kaldırmaman olur. Hedefin olarak elektronik teknolojisi bölümünden eminsen alabileceğin en yüksek puanı alıp o bölümü en iyi hangi üniversite veriyorsa oraya gitmen olacaktır. Gerisi sonrasının meselesi.

Yorumunuz için teşekkür ederim hocam diğer arkadaşlarada yorumları için teşekkür ederim ben yolumu çizdim. Elektronik teknolojisi okuyacağım ardından DGS ile elektrik-elektronik mühendisliğine geçiş yapacağım. DGS kontenjanlarının az olduğunun farkındayım ancak bu yıl gitmekten başka şansım yok.

Bölümünün DGS yelpazesi oldukça geniş. İyi bir temelle hangi mühendisliği seçeceğine 2 yıl sonra karar verebilirsin. Geleceğin için çalışmaktan vazgeçme.
11.PNG

Yeni konular

Geri
Yukarı