2 yıllık bölüme gidilir mi?

thworld

Hectopat
Arkadaşlar DGS ile iyi bir üniversitede elektrik-elektronik mühendisliğine geçiş yapmak istiyorum. Sizce 2 yıllık bölüme gidilir mi?

hocam DGS ile o şekilde geçiş yapamazsınız. O kafayla asla girmeyin. mezuna kalıp bir daha hazırlanın. Bilgisayar programcılığı mezunum. Diplomam işe yaradı şu an bir şirkette çalışıyorum ama tabii iyi bir maaş alamıyorum. sizin gibi düşünüp DGS ile geçiş yaparım kafasında takıldım. Ama çok zor. Kontenjan yok.

Hocam DGS ile o şekilde geçiş yapamazsınız. O kafayla asla girmeyin. Mezuna kalıp bir daha hazırlanın. Bilgisayar programcılığı mezunum. Diplomam işe yaradı şu an bir şirkette çalışıyorum ama tabii iyi bir maaş alamıyorum. Sizin gibi düşünüp DGS ile geçiş yaparım kafasında takıldım. Ama çok zor. Kontenjan yok.

Hocam sıkı çalışsamda mı olmaz? Bu arada ne iş yapıyorsunuz?

@CODEX

Son düzenleme:
Bir yazılım şirketinde teknik destek uzmanıyım. Sıkı çalışsan olabilir de sorun şu kontenjan çok büyük sıkıntı sadece DGS'ye değil 2 senelik okudugun bölümde de bütün derslerin çok iyi olmalı.

Hocam DGS'ye 2026'da gireceğim ilk 100 gibi bir derece yapsam yine açıkta kalır mıyım?

Yeni konular

Geri
Yukarı