20.000-25.000 TL arası telefon önerisi

IPhone'ye bence gerek yok Samsung Galaxy S22 önerebilirim hem RAM hem kamera hem batarya ve bence hem estetik bakımından çok güzel bir telefon bunu düşünebilirsin.
Batarya bakımından çok mu güzel ?

O telefonlar Max 4 yıl yaşıyor.

Nerede biliyorsun ki senin beğendiğin IPhone'lerin 6 sene güncelleme desteği aldıktan sonra zaten uygulamaları yavaşça kaldırmamaya başlayacak hem S22'nin kaldırabileceği uygulamalar kat kat daha fazla 8 GB RAM'dan konuşuyoruz. Ve zaten iPhone 13 4 GB RAM kapasitesine sahip günümüze göre oldukça geri.

Merhaba arkadaşlar, 20.000-25.000 TL arasında bir bütçem var. Kamera, batarya ve diğer yönlerden de iyi olan sağlam ve güzel bir telefon arıyorum. Bu konuda engin tecrübeli olan arkadaşlarımızın tavsiyelerinden ve bilgilerinden faydalanmak istiyorum. Rica etsem yardımcı olabilir misiniz?
Bu zamana kadar hiç iPhone kullanmadım. Normal 13 alsam nasıl olur veya önereceğiniz başka telefon var mı?

S23 almanı tavsiye ederim. Batarya dışında her konuda çok iyi kalite sunan bir cihaz. iPhone 13 güzel cihazda bazı dezavantajları var. Bunlar: 1-Apple'ın bugüne kadar kameraları arasında renk doğruluğu konusunda en kötü kamerası olması. Özellikle insan çekimlerinde yüzlere uygulanan sarımtrak filtre sinir bozucu 2-telephoto lens olmadığı için Zoom'un yetersiz olması ve portrede Pro serileri gibi çok iyi performans sunmaması 3-iOS'un animasyonları akıcı olsa da hala 60Hz ekran hızı kullanılması şahsi fikrim iPhone 13 yerine S23 alman yönünde. Benim için sosyal medyada video performansı ve batarya önemli gerisi önemli değil diyorsan 13 alabilirsin.

Hocam aynısını benim babamda diyordu 1 tane 13 aldı çok memnuın kaldı 2.sini de aldı o kadar güzel bir telefon gece modu vb kamerada çok iş yapıyor atıyorum zifiri karanlıkta 1 fotoğraf çekiyorsun fotoğraf sanki ışık varmış gibi oluyor bunu da flash açmadan yapıyor ama 13'ün en iyi özelliği bana göre bataryası ben hayatımda bu kadar güçlü sesli kaliteli telefon hoparlörü görmedim.
Vaktinizi ayırıp, güzel mesajlarınızı belirttiğiniz için çok minettarım, sağ olun. Dediklerinizi dikkate alacağım.

Ben Android daha iyi bence IPhone'den 6 yıl sonra onunda ömrü bitiyor önceden Android kullanıyorsan devam et bence.
Hocam haklısınız Samsung Galaxy S22 Tam bir F/P cihazı Rakibi İphone 13 aradaki fiyatı düşünürsek🤯

Amiral gemisi Android cihazlar 5-6 yıl götürüyor. 4 yılda çöp olan orta seviye ya da orta üst seviye cihazlardır.

Kesinlikle bir iPhone 11 çıktı millet Galaxy J7 Pro'dan J7 Prime'dan kendini yırta yırta 11 aldı sonra da Samsung çöp. Nereye çöp Kardeşim! Sen gitte bir iPhone Parasına Samsung (Android) al öyle konuş

Geri
Yukarı