20.000-25.000 TL arası telefon önerisi

Bende 3-4 yıllık Android telefon var, halâ gayet güzel iş görüyor. Çöp falan lafları komik ve fasa fiso laflar.

iPhone alıp da 3-4 sene kullanan genellikle daha azdır. Genel olarak iPhone kullanıcıları 11 alan hemen 12, 12 alan hemen 13'e geçme vs. gibi hareket ediyorlar.
Çok uzun ömürlü kullanan pek görmedim.

Ayrıca 30 bin TL gibi paraların telefona verilmesi kişiye göre değişse de bence çok saçma. Samsung'un s serileri fiyat performans gayet iyi. Onlardan biri seçilebilir. S20FE- S21FE gibi. Daha iyi işlemci dersen s22..

Bende 3-4 yıllık Android telefon var, halâ gayet güzel iş görüyor. Çöp falan lafları komik ve fasa fiso laflar.

iPhone alıp da 3-4 sene kullanan genellikle daha azdır. Genel olarak iPhone kullanıcıları 11 alan hemen 12, 12 alan hemen 13'e geçme vs. gibi hareket ediyorlar.
Çok uzun ömürlü kullanan pek görmedim.

Ayrıca 30 bin TL gibi paraların telefona verilmesi kişiye göre değişse de bence çok saçma. Samsung'un s serileri fiyat performans gayet iyi. Onlardan biri seçilebilir. S20FE- S21FE gibi. Daha iyi işlemci dersen s22..

Ya işte bilen birisi.

iPhone alıp da 3-4 sene kullanan genellikle daha azdır. Genel olarak iPhone kullanıcıları 11 alan hemen 12, 12 alan hemen 13'e geçme vs. gibi hareket ediyorlar. Çok uzun ömürlü kullanan pek görmedim.
Aynen hocam İphone da İphone diyenlerin bir çoğu geçmişte bir sorun yaşamış İphone a geçmiş laf atıyor. Yani çoğu Fanboy

Yeni konular

Geri
Yukarı