20.000-30.000 TL'ye Gaming laptop önerisi

ilyaskarabay

Kilopat
Başlıkta da belirttiğim gibi o fiyat aralığına laptop arıyorum. CS GTA vs. aklınıza her gelen neredeyse her türlü oyunu rahat çalıştırabilmesi de önemli tabii. Ayrıca hoparlörü de iyi olursa çok iyi olur. Önerileriniz için şimdiden teşekkürler.
Ayrıca hafızası da 1TB+ olması önemli

Son düzenleme:
Başlıkta da belirttiğim gibi o fiyat aralığına laptop arıyorum. CS GTA vs. aklınıza her gelen neredeyse her türlü oyunu rahat çalıştırabilmesi de önemli tabii. Ayrıca hoparlörü de iyi olursa çok iyi olur. Önerileriniz için şimdiden teşekkürler.
Ayrıca hafızası da 1TB+ olması önemli
20-30K çok açık bir rakam.Size 20K'lık bilgisayarda önerebilirim,bütçe arttırma şansınız olursa diye 31-32K'ya da bilgisayar gönderebilirim,tam bir aralık yazarsanız daha iyi olur.

Soğutması çok iyi değil ancak,3070,32 GB RAM ile bu bütçede gayet iyi.

20-30k çok açık bir rakam. Size 20K'lık bilgisayarda önerebilirim, bütçe arttırma şansınız olursa diye 31-32K'ya da bilgisayar gönderebilirim, tam bir aralık yazarsanız daha iyi olur.

Soğutması çok iyi değil ancak, 3070, 32 GB RAM ile bu bütçede gayet iyi.

Bu model yanilmiyorsam Max Q veya 100W 3070 olmasi lazim, Max-P 3060 bile rahatça geçecektir işlemcide yetersiz.

35000'e kadar çıkabilirim

Laptop piyasasını bilmediğim için Game Slayer'ı hiç duymadım. Garanti, sürdürülebilirlik gibi açılardan iyi midir?

Hocam sıkıntı yaşamazsınız Türk markasi fakat kasalarini msia yaptiriyorlar o yüzden kaliteli Monster'da bazi modellerinde böyle yapiyor.

Geri
Yukarı