20.000 - 35.000 TL Gaming laptop önerisi

Bütçe
20.000-35.000 TL
Hocam kusura bakmayın tekrardan rahatsız edicem :(. Benim ilk mesajımda 2.linkte msi stealth vardı fiyatı normalde 35-40bin arası dolaşırken amazonda nedense çok daha ucuzuna bulmuştum. Onu değerlendirebilir misiniz? İşlemcisi de biraz daha farklı bişeydi sanırsam

Sıkıntı yok hocam, Stealth daha çok hafifliğiyle öne çıkan bir model ekran kartı zayıf kalıyor 75W 3060 var fakat dediğim gibi taşınabilirlik ağırlıklı daha çok. İşlemcisi gayet güçlü.

Çok arafta kaldım ben ya masaüstü için Full MSI marka kullanmıştım çok memnum etmişti beni ve laptoplarında da aynı performansı bekliyorum ama yorumlar olumsuz oluyor genelde :(

Msin laptop tarafinda üst modelleri çok iyi hocam, düşük bütçedeki katana gibi modelleri kötü bütçe meselesi biraz da.

Monster için çok kötü yorum okudum yoksa direkt monster alacaktım asus rog ve monster arasında da çok bir fark göremedim ama işte benim ilk notebook deneyimim herkes yok ısı sorunu olur falan diyor o yüzden kafam çok karıştı. Son bir soru soracağım siz alacak olsanız asus mu alırdınız yoksa Monster Tulpar T7 V20.5.6 Intel Core i7-12700H 32GB RAM 1TB SSD 6GB RTX3060 FreeDOS 17,3" FHD 144Hz Oyun Bilgisayarı : Amazon.com.tr: Bilgisayar bu tulpar mı bu kadar ucuza bir de 32gb ram beni cezbetti açıkçası biraz.

Yeni konular

Geri
Yukarı