20.000 - 35.000 TL Gaming laptop önerisi

Bütçe
20.000-35.000 TL
Ben daha çok kalite yanlisiyim STRIX alirdim, Monster'in bu modelin soğutmadan yana sıkıntı yaşamazsın kötü değil Monster'da genelde beğenilmeyen modeller Clevo kasa kullanılan modeller, bu model Tongfang kasa. Ekstra olarak STRIX'teki RAM DDR5, monsterinda işlemcisi biraz daha güçlü.

Ben daha çok kalite yanlisiyim STRIX alirdim, Monster'in bu modelin soğutmadan yana sıkıntı yaşamazsın kötü değil Monster'da genelde beğenilmeyen modeller Clevo kasa kullanılan modeller, bu model Tongfang kasa. Ekstra olarak STRIX'teki RAM DDR5, monsterinda işlemcisi biraz daha güçlü.
Ben de aynen sizin gibi düşünüyorum hocam. Benim için performansdan önce kalite gelir. Gerekirse 3050 ti olsun 3060 olacağına, eğer beni 3060'lı bilgisayardan çok çok uzun süreler götürebilecekse. O yüzden ince eleyip sık dokumak gerekiyor.

Monster için çok kötü yorum okudum yoksa direkt monster alacaktım asus rog ve monster arasında da çok bir fark göremedim ama işte benim ilk notebook deneyimim herkes yok ısı sorunu olur falan diyor o yüzden kafam çok karıştı. Son bir soru soracağım siz alacak olsanız asus mu alırdınız yoksa Monster Tulpar T7 V20.5.6 Intel Core i7-12700H 32GB RAM 1TB SSD 6GB RTX3060 FreeDOS 17,3" FHD 144Hz Oyun Bilgisayarı : Amazon.com.tr: Bilgisayar bu tulpar mı bu kadar ucuza bir de 32gb ram beni cezbetti açıkçası biraz.
Monster markası hakkındaki görüşler gerçekten çok kafa yanıltıcı olabiliyor. Çünkü kullanıcıların yarısı memnun, yarısı değil. Benim oda arkadaşımda tulpar serisi rtx 3060 ekran kartlı modeli var. İlk aldığı ay ekranı kendiliğinden kırıldı. Garanti kapsamında olmadığını belirttiler ve ek 3000 tl civarı para istediler. Yanında şahit olmuştum oysa gerçekten hiçbir şey yapmadı kendi kendine ekran kırıldı. Ama abra kullanan bir arkadaşım da memnunum diyor gerçekten karışık. Kasa kalitesi olarak pek de iyi değil diyorlar sanırım.

hocam alma işini biraz erteledim 5 ocak'ta kredi kartı limitlerini borçları kaldırınca arttıracağım için 40 bine kadar bakma şansım olucak. Umarım o zamana kadar fiyatlar uçmaz da şöyle sağlam bişeyler alabiliriz

Arkadaşlar konu hala güncel. Laptop önerilerinizi bekliyorum....

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı