20.000₺ altı şarjı uzun süre gidecek telefon önerisi

BİLGİSAYAMAZ

Hectopat
Daha fazla  
Telefonu gün boyu elimden düşürmüyorum bu yüzden şarjının uzun gitmesi önemli. Genellikle TFT oynuyorum, Instagram ve Spotify kullanıyorum. Kablosuz şarj, suya dayanıklılık ve optik görüntü sabitleme olursa sevinirim. Şu an kullandığım Redmi Note 8 Pro'da hiçbiri bulunmuyor ve yokluğu beni rahatsız ediyor. Kamerayı çok kullanmadığım için optik görüntü sabitlemeden feragat edebilirim ama bulunursa güzel olur.

S23FE ya da X6 Pro.

S23FE ya da X6 Pro.

Şu an Xiaomi kullanıyorum ve açık konuşmak gerekirse aldığıma pişman olduğum çok yönü var. Telefonda donmalar çok erken başladı ve aşırı derecede ısınıyor. Instagram'da gezerken bile kılıfın arkasından hissedilecek kadar ısınıyor. POCO'da böyle bir sorun olur mu? Uzun vadede sıkıntı çıkarır mı?

Şu an Xiaomi kullanıyorum ve açık konuşmak gerekirse aldığıma pişman olduğum çok yönü var. Telefonda donmalar çok erken başladı ve aşırı derecede ısınıyor. Instagram'da gezerken bile kılıfın arkasından hissedilecek kadar ısınıyor. POCO'da böyle bir sorun olur mu? Uzun vadede sıkıntı çıkarır mı?

Xiaomi 12T Pro kendim kullanıyorum şu ana kadar hiçbir sıkıntısını görmedim donma yok her oyunda 120fps destekledikçe 120 FPS alınabiliyor 120Hz geçişler harika ısınma yok şarj 15 dakikada doluyor uzun sürede bitiyor. Xiaomi pişman etmez başka faktörler vardır telefonunuzun donmasinda

Xiaomi 12T Pro kendim kullanıyorum şu ana kadar hiçbir sıkıntısını görmedim donma yok her oyunda 120fps destekledikçe 120 FPS alınabiliyor 120Hz geçişler harika ısınma yok şarj 15 dakikada doluyor uzun sürede bitiyor. Xiaomi pişman etmez başka faktörler vardır telefonunuzun donmasinda
Ne kadar süredir kullanıyorsunuz.

X6 Pro'da öyle sorunlar yaşamazsınız hocam. Uzun vade de sıkıntı çıkarmaz.

Geri
Yukarı