20.000₺ telefon önerisi

edra_keith

Femtopat
Merhaba, kamerası iyi, çok fazla uygulamada uzun saatler gezeceğim için iyi bataryası olan düzgün bir telefon lazım. Çok fazla telefon görüşmesi de yapıyorum. Açıkçası borca girip iPhone 13 mü alsam diye düşünüyorum sık kullanacağım iyi bir şey lazım çünkü.

Kamerası iyi istiyorsanız Android'den uzak durmanız daha iyi olur. 13 iyi bir seçenek. 2. el 12 olabilir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kamerası iyi istiyorsanız Android'den uzak durmanız daha iyi olur. 13 iyi bir seçenek. 2. el 12 olabilir.
Lütfen bilginizin olmadığı konularda bir şey biliyormuş gibi konuşup insanları yanlış yönlendirmeyin. Komik duruma düşüyorsunuz :D
Merhaba, kamerası iyi, çok fazla uygulamada uzun saatler gezeceğim için iyi bataryası olan düzgün bir telefon lazım. Çok fazla telefon görüşmesi de yapıyorum. Açıkçası borca girip iPhone 13 mü alsam diye düşünüyorum sık kullanacağım iyi bir şey lazım çünkü.
S23 FE harici başka bir cihaz tercih etmeyin. Düşünmenize bile gerek yok. S23 FE alın.

Apple bile Pro/ProMax serileri hariç, ara model olan telefonlara üvey evlat muamelesi yapıyor. 60hz ekran, her guncellemeden sonra sapitan 13 alınmaz. Samsung kamera konusunda apple'ı geçeli çok oldu haberin olsun.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Arkadaşı haklı çıkarmış video. Renkler çok daha doğal duruyor bana göre iPhone'larda. İki markanın da amiral gemisini kullanan biri olarak kamerada iPhone tercih ederim. Tabi bu benim görüşüm, sizinkine de saygı duyarım.

Yeni konular

Geri
Yukarı