20.000 TL altı oyun sistemi toplama

karyakaya

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,

Konuyu fazla uzatmak istemiyorum. Ben klavye, kulaklık, kasa ve monitörden oluşan bir sistem istiyorum F/P olması benim için önemli, amacım günümüzdeki oyunları 1080p yüksek ayarlarda akıcı bir şekilde oynatıp seneler boyu bana arkadaşlık etmesidir.

Bütçem tüm hepsi için maksimum 20k ama daha ucuza işi çözebilirsem iyi olur.

Ben fazla anlamıyorum ama şöyle bir sistem buldum sizce iş görür mü?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar,

Konuyu fazla uzatmak istemiyorum. Ben klavye, kulaklık, kasa ve monitörden oluşan bir sistem istiyorum F/P olması benim için önemli, amacım günümüzdeki oyunları 1080p yüksek ayarlarda akıcı bir şekilde oynatıp seneler boyu bana arkadaşlık etmesidir.

Bütçem tüm hepsi için maksimum 20k ama daha ucuza işi çözebilirsem iyi olur.

Ben fazla anlamıyorum ama şöyle bir sistem buldum sizce iş görür mü?

Fiyatına göre gayet güzel alınır işinizde görür ama bu aralar 3070 3080'li sistemleri 17 18k ya veriyorlar kampanyaları takip ederek yakalyabilirsiniz.

Son düzenleme:
Fiyatına göre gayet güzel alınır işinizde görür ama bu aralar 3070 3080'li sistemleri 17 18k ya veriyorlar kampanyaları takip ederek yakalyabilirsiniz.
Selamlar.

Dediğim gibi daha kavisli monitör, klavye, kulaklık vs. de alacağım için bütçeyi ona göre ayarlamaya çalışıyorum. Attığım sistem kasa olarak benim işimi görür mü yoksa daha iyisi o fiyatlara bulunur mu?

Güzel bir fiyata sahip 14K kasaya verip 6K da ekipmanlara harcanırsa harika bir sistem çıkar.

Monitör olarak: Acer Nitro RG241YPbiipx UM.QR1EE.P01 23.8" 1 MS 165 Hz HDR10 FreeSync Full HD IPS LED Monitör Fiyatları ve Özellikleri

Kulaklık olarak: https://www.hepsiburada.com/hyperx-...KCbm3MtyGnGLpy9c05RoCD5EQAvD_BwE&gclsrc=aw.ds
Klavye konusunda emin değilim.
Üstad selamlar.

27 inç kavisli 144hz monitör istiyorum ama buna göre bir önerin olur mu? Attığım sistem de benim işimi görür mü sence ömrü kısa olsun istemiyorum.

Selam.

Dediğim gibi daha kavisli monitör, klavye, kulaklık vs. de alacağım için bütçeyi ona göre ayarlamaya çalışıyorum. Attığım sistem kasa olarak benim işimi görür mü yoksa daha iyisi o fiyatlara bulunur mu?

Üstat selam.

27 inç kavisli 144Hz monitör istiyorum ama buna göre bir önerin olur mu? Attığım sistem de benim işimi görür mü sence ömrü kısa olsun istemiyorum.

Hocam kavisli monitör bulmak zor ekipmanlara adamakıllı para kalmaz bu arada attığınız sistem F/P kaliteli ömrü uzun olur.

Hocam kavisli monitör bulmak zor ekipmanlara adamakıllı para kalmaz bu arada attığınız sistem F/P kaliteli ömrü uzun olur.
Peki hocam,

İtopya.com'da bu sistemin bazı parçalarını değiştirebiliyorum, mesela işlemciyi +2367 tl farkla i512400f veya +3300 farkla i512400 falan yapabiliyorum sence buna gerek var mı?

Ve son sorum sistemin tanıtımında ram 16 gb yazıyor ama parçalara baktığımda 8 gb var sanırım doğru mu? Eğer öyleyse bile 8 gb ram yeterli midir?

Bunaltmıyorumdur umarım sağ olun cevabınız için :)

Bence bu sistemi de alabilirsin kalan paraya diğer parçalarda alınır:

Kulaklık olarak Blackshark V2 tavsiye ederim çok daha iyidir.
Hocam eminim kalite akıyordur ama bi kulaklığa 1500 tl verirsem oturur ağlarım ben ya ahhaahaha 750 800 civarı yok mudur bir şey?

Bence bu sistemi de alabilirsin kalan paraya diğer parçalarda alınır:
Üstad daha 27 inç kavisli monitör hayalim var.. mouse, klavye, kulaklık alacağım hani 20k'yı aşmamam için kasanın 14k civarı olması lazım yoksa iyi kasaymış da sıkıntı..

Yeni konular

Geri
Yukarı