20.000 TL altı oyun sistemi toplama

Hocam eminim kalite akıyordur ama bi kulaklığa 1500 tl verirsem oturur ağlarım ben ya ahhaahaha 750 800 civarı yok mudur bir şey?

Üstad daha 27 inç kavisli monitör hayalim var.. mouse, klavye, kulaklık alacağım hani 20k'yı aşmamam için kasanın 14k civarı olması lazım yoksa iyi kasaymış da sıkıntı..
Vallahi artık ucuz o para:( Ben de anlayamıyorum...

Peki hocam,

İtopya.com'da bu sistemin bazı parçalarını değiştirebiliyorum, mesela işlemciyi +2367 TL farkla i512400F veya +3300 farkla i512400 Falan yapabiliyorum sence buna gerek var mı?

Ve son sorum sistemin tanıtımında RAM 16 GB yazıyor ama parçalara baktığımda 8 GB var sanırım doğru mu? Eğer öyleyse bile 8 GB RAM yeterli midir?

Bunaltmıyorumdur umarım sağ olun cevabınız için :)

Kasa işinizi görür işlemciyi o fiyata vermeye değmez ve RAM'ler 8x2 16 GB var o sistemi gönül rahatlıyla alabilirsiniz.

Kasa işinizi görür işlemciyi o fiyata vermeye değmez ve RAM'ler 8x2 16 GB var o sistemi gönül rahatlıyla alabilirsiniz.
Kasayı netleştirdim gibi o zaman sıkıntı yok.

Monitör, klavye, mouse, kulaklık önerileriniz olursa alırım bir dal. Tercihim monitörün 27 inç ve kavisli olması ama fiyatı çok uçuracaksa gerek yok. 20k altında kalmam lazım, kasa 14k eritti şu an kaldı 6k :)

Monitör, klavye, mouse, kulaklık önerileriniz olursa alırım bir dal. Tercihim monitörün 27 inç ve kavisli olması ama fiyatı çok uçuracaksa gerek yok. 20k altında kalmam lazım, kasa 14K eritti şu an kaldı 6K :)

Hocam oyun amaçlı alıyorsunuz değil mi?

Monitör, klavye, mouse, kulaklık önerileriniz olursa alırım bir dal. Tercihim monitörün 27 inç ve kavisli olması ama fiyatı çok uçuracaksa gerek yok. 20k altında kalmam lazım, kasa 14k eritti şu an kaldı 6k :)
Hocam 3-4 k civarına monitör alsanız. 2-3 k paranız kalıyor. 1500 e söylediğim kulaklığı alsanız 1500 kalıyor. 700 civarına k552 klavye alın. Kalan 800 civarına da el ölçünüzü ve tutuş şeklinizi söylerseniz mouse önerebilirim.

Hocam 3-4 k civarına monitör alsanız. 2-3 k paranız kalıyor. 1500 e söylediğim kulaklığı alsanız 1500 kalıyor. 700 civarına k552 klavye alın. Kalan 800 civarına da el ölçünüzü ve tutuş şeklinizi söylerseniz mouse önerebilirim.
Tamam 3500 monitör, kulaklık dediğinizi alırsam 1500 şu an toplamda 19k oldu. Geriye kaldı mouse klavye... 20k'yı ufak geçsem de sıkıntı olmaz önerinize açığım.

@karyakaya İtopya'dan ürün alma bence. Ben dahil oradan ürün alıp sorun yaşayan çok. Sistem aldıktan sonra toplama işinden uzak kaldım biraz yoksa yardım etmek isterdim.
Neden hocam? Ve nereden almamı önerirsiniz?

Gerçekten bu bütçeye mekanik varken membran mı atıyorsunuz? @karyakaya benim dediklerimi alın.

Yeni konular

Geri
Yukarı