20.000 TL altı oyun sistemi toplama

Hocam 700 TL'ye k552 klavyeyi alsanız 300 kalıyor. Birazcık 200 TL falan artarsanız güzel mouse önerebilir ama el ölçünüzü ve tutuş şeklinizi söylemeniz lazım.
Tutuş şeklimi nasıl tarif edeceğimi bilemedim şimdi ahabahaha standart yani

@karyakaya hocam her ürünü farklı farklı sitelerden alabilirsiniz ama güvenilir olmasına dikkat edin. İtopya konusunda uyarmamın sebebi tamir edilmiş ürünü ya da direkt bozuk ürünü satabiliyorlar.
İtopya'ya bazı arkadaşlar böyle diyor ama itopya dışında nerden alabilirim önerdiğiniz site var mıdır?

Vallahi elin büyükmüş:) O ölçüye göre aklımda bir şey yok araştırmam lazım. Delikli mouse sever misin?
Şık ve kullanışlı olsun da gerisi önemsiz :D bu arada fazla hesaplamış olabilirim alttan hesaplarsam 18 cm falan olur.

@theumtkyd @TaLionSoW @messinicocugu @yapiz @Emirhan5445 arkadaşlar bu monitör nasıl sizce? Dizi film sinema keyfi falan filan için 27 inç olması iyi benim için.

Son düzenleme:
Şık ve kullanışlı olsun da gerisi önemsiz :D bu arada fazla hesaplamış olabilirim alttan hesaplarsam 18 cm falan olur.

@theumtkyd @TaLionSoW @messinicocugu @yapiz @Emirhan5445 arkadaşlar bu monitör nasıl sizce? Dizi film sinema keyfi falan filan için 27 inç olması iyi benim için.

Oyun amaçlı bir sistemde 24 tavsiye ederim dizi film + oyun için diyosanız bana göre gene 24 27 arasında fark yok ve Rampage marka monitör tavsiye etmem.

Geri
Yukarı