20.000 TL Bütçeli İş Bilgisayarı - Kasım 2017

Öyle bir durumda "RAM uyumsuz olmuş" demezsin. "RAM az gelmiş" dersin. Uyumsuzluk yok, sadece kapasite az. Ayrıca, 16 GB RAM koyan sadece bir kişi var.

Öyle bir durumda "RAM uyumsuz olmuş" demezsin. "RAM az gelmiş" dersin. Uyumsuzluk yok, sadece kapasite az. Ayrıca, 16 GB RAM koyan sadece bir kişi var.
Yazım hatası var haklısınız, ama sizce de 16GB RAM az değil mi bu bütçe için? Buna açıklama yapın da şu tartışma bitsin bari, ortamı yumuşatalım :D

Render için 1950X daha güçlü bir seçenek. Sırf İntel koymaya gerek yok.
Arkadaşım bak şimdi senin topladığın ve önerdiğin sistemler pek dengeli olmuyor, Oyun için İntel al falan diyorsun herkese, ama benim önerdiğim İşlemci yenidir. İ9 7900X bu arkadaşımızı üzmeyecektir. Bu arada son mesajımı tekrar oku ve bir daha bu konuyu açmayalım, pardon ama sizin yüzünüzden tekrar ban yiyemem, iyi sosyaller.

Arkadaşım bak şimdi senin topladığın ve önerdiğin sistemler pek dengeli olmuyor, Oyun için İntel al falan diyorsun herkese, ama benim önerdiğim İşlemci yenidir. İ9 7900X bu arkadaşımızı üzmeyecektir. Bu arada son mesajımı tekrar oku ve bir daha bu konuyu açmayalım, pardon ama sizin yüzünüzden tekrar ban yiyemem, iyi sosyaller.
Sen hata yapma diye söylüyorum. İş için Ryzen, oyun için İntel daha fazla iyi oluyor. 1950X yeni değil mi?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı