20.000 TL civarı uzun süre kullanılacak oyuncu laptop önerisi

Thrian

Hectopat
20.000 TL civarı bilgisayarı çok zorlamayan oyunlar oynayacağım(Witcher 3, GTA, LoL, Fortnite, Valorant gibi) ve beni uzun süre götürecek bir laptop arıyorum, yardımcı olursanız sevinirim.

Hocam 20bine uzun süre götürecek dizüstü çok zor maalesef bu piyasada söylediğiniz oyunlarda öyle eskisi gibi değil zorlayan oyunlar ama F/P ürünü olarak Monster Abra serilerine bakabilirsin en uygunu o olur.

Oyun laptopları uzun süre götürmez onun yerine masaüstü sistem ya da laptop ihtiyaç ise oyun konsolu/ ortalama laptop veya masaüstü/laptop diye bütçeyi bölebilirsiniz.
benim önerilerim monster abra a5 ya da hp victus 15den yana olacaktır.

20 bine 6 GB VRAM'li bir laptop bulamazsınız o yüzden de uzun süre götüremeyecek olan 4 GB VRAM'li laptoplar alabilirsiniz. Bence masaüstüne yönelin.

Stokta yok diyor.

20.000 TL civarı bilgisayarı çok zorlamayan oyunlar oynayacağım(Witcher 3, GTA, LoL, Fortnite, Valorant gibi) ve beni uzun süre götürecek bir laptop arıyorum, yardımcı olursanız sevinirim.

İndirimlerde Acer Nitro özellikle Intel Core i5-12500H işlemcili cihazları 20k bandından satmışlardı geç kaldınız biraz.

Geri
Yukarı