20.000 TL Gaming laptop önerisi

Valla bilmiyorum, Teknosa'da da görmüştüm cihazı, satıcı bana Excalibur'u tavsiye ederken ben bu cihazı görmüştüm. Satıcı, Victus serisinin donanımsal olarak her ne kadar iyi olsa da kasa olarak zayıf olduğunu söylemişti, hatta cihazı es kaza bir köşesinden tutarak ekranı açmaya çalıştığında bombe yaparak kalıyordu. 4-5 gündür cihaz arayışı içerisindeyim bütün ümitlerim tükendi doğrusu.
Hocam emin olun o satıcıların hiçbir şey bildiği yok tamamiyle belli ürünü satmaya yönelikler. Excalibur alınabilecek en son modeldir ancak. Yani hocam mantık olarak ekranı ortasından ağırlık merkezinden kaldırmak varken köşesinden açmak hiç akıl karı değil. Dediğim gibi bu fiyat segmentinde ya nitro ya da victus alınır ama o 3060'lı victus alabileceğiniz en f/p model. Sakın Excalibur almak gibi bir hataya düşmeyin. Ayrıca emin olun victus kasa olarak daha sağlam excalibur dan. Zaten bu segmentte olan cihazların hepsi plastik..

Hocam emin olun o satıcıların hiçbir şey bildiği yok tamamiyle belli ürünü satmaya yönelikler. Excalibur alınabilecek en son modeldir ancak. Yani hocam mantık olarak ekranı ortasından ağırlık merkezinden kaldırmak varken köşesinden açmak hiç akıl karı değil. Dediğim gibi bu fiyat segmentinde ya nitro ya da victus alınır ama o 3060'lı victus alabileceğiniz en f/p model. Sakın Excalibur almak gibi bir hataya düşmeyin. Ayrıca emin olun victus kasa olarak daha sağlam excalibur dan. Zaten bu segmentte olan cihazların hepsi plastik..
En son attığım videoyu izlediniz mi? Ayrıca Excalibur hakkında yaptığınız yorumlara katılıyorum, içime sinmediği için almadım zaten.

En son attığım videoyu izlediniz mi?
Hocam izledim, yine dediklerim sabit. Bu fiyat segmentinde kusursuz cihaz bulamazsınız. Totale baktığımızda en iyi seçeneğin bu olduğunu düşünüyorum. Sallanma mevzusunu gereksiz kafaya taktınız bence. Daha bir şey dememe gerek yok, son karar sizin. Ama dediğim gibi bu fiyat için en iyi seçenek Victus. Soğutma performansı vs gayet iyi.

Peki bu cihaz nasıl? MUX'da varmış.

Acer Nitro 5 AN515-46 NH.QGZEY.001 Ryzen 7 6800H 16 GB 512 GB SSD RTX3060 15.6" Full HD Notebook​

Alınır bütçe varsa.

Yeni konular

Geri
Yukarı