20.000 TL gaming laptop önerisi

Bütçe
20000

Weecha Xiu

Femtopat
Daha fazla  
Oyun oynarken hiç canımı sıkmayacak beni pişman etmeyecek, hem performans hem de estetik açıdan memnun kalabileceğim laptop önerir misiniz?

Bütçe 20000 TL diyebiliriz,

Söyleyeceğiniz laptop bütçemden fazla ise de söyleyin birinin sponsor olma ihtimali de var.

Yeter ki 5 sene sonra bu oyunu kaldırır mı bu oyun oynanır mı diye beni düşündürmesin.

Oyun oynarken hiç canımı sıkmayacak beni pişman etmeyecek, hem performans hem de estetik açıdan memnun kalabileceğim laptop önerir misiniz?

Bütçe 20000 TL diyebiliriz,

Söyleyeceğiniz laptop bütçemden fazla ise de söyleyin birinin sponsor olma ihtimali de var.

Yeter ki 5 sene sonra bu oyunu kaldırır mı bu oyun oynanır mı diye beni düşündürmesin.

1 adet fan soğutucu alırsınız ve bir de 4 senede bir pilini değiştirirseniz en az 7 8 sene kullanırsınız GT 6 açar.

Buraya kadar zorlarsan 5-6 yıl kafan rahat olur. Bütçen müsait olunca da +16 daha RAM eklersin.

Buraya kadar zorlarsan 5-6 yıl kafan rahat olur. Bütçen müsait olunca da +16 daha RAM eklersin.

Teşekkür ederim, direk 32 gb ram li alsam çok mu fark eder fiyat

5 sene sonra bile bu oyunu calistirir mi diye dusunmeyecegin bir gaming bilgisayari 20K ya alman mumkun degil.

Eger yurt disindan getirme sansin varsa ve biraz fiyati esnetirsen su tarz cihazlar bir muddet isini gorur -> https://www.amazon.com/MSI-Newest-Cyborg-Gaming-Laptop/dp/B0C5LK1MG1
Bununla alakalı bi sorun yaşadığımızda Türkiye'de destek alabilir miyiz

Teşekkür ederim, direk 32 gb ram li alsam çok mu fark eder fiyat

Bununla alakalı bi sorun yaşadığımızda Türkiye'de destek alabilir miyiz

Burasi 3. sinif orta dogu ulkesi, bizzat buradan alsan da destek veren cikmaz, o hayalleri zaten bir kenara birakin.

1704376239905.png

Yeni konular

Geri
Yukarı