20.000 TL klima önerisi

mar00n

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Yazlık için bir klima almak istiyoruz. Fiyatlar daha da artmadan bir an önce almamız lazım.

Bu fiyat bandında tavsiye edebileceğiniz bir klima var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben temmuz ayında 17.800 TL'ye Arçelik 18325 almıştım. Bu fiyat aralığındaki en uygun 18.000 BTU klimalardan birisiydi ve çok memnun kaldım. 2+1 110m2 evin tamamını tek başına sorunsuz şekilde soğuttu. Ama şu anda görüyorum ki 28.499 TL olmuş. 20.000 TL civarına şu anda yalnızca 9000 BTU klimalar kalmış gibi gözüküyor. 9000 BTU ile de yazlığın ortalama büyüklükteki bir odasını anca soğutursunuz gibime geliyor. Ben Arçelik'ten memnun kaldım açıkçası. Arçelik 15325 S modeli var 19.000 TL'ye, bu klima 15.000 BTU ancak ısıtması yok, sadece soğutması var ve enerji sınıfı biraz A+. Bütçeyi biraz daha artırıp en az 18.000 BTU ve enerji sınıfı A++ olan bir model almak en iyisi olur.

Ben temmuz ayında 17.800 TL'ye Arçelik 18325 almıştım. Bu fiyat aralığındaki en uygun 18.000 BTU klimalardan birisiydi ve çok memnun kaldım. 2+1 110m2 evin tamamını tek başına sorunsuz şekilde soğuttu. Ama şu anda görüyorum ki 28.499 TL olmuş. 20.000 TL civarına şu anda yalnızca 9000 BTU klimalar kalmış gibi gözüküyor. 9000 BTU ile de yazlığın ortalama büyüklükteki bir odasını anca soğutursunuz gibime geliyor. Ben Arçelik'ten memnun kaldım açıkçası. Arçelik 15325 S modeli var 19.000 TL'ye, bu klima 15.000 BTU ancak ısıtması yok, sadece soğutması var ve enerji sınıfı biraz A+. Bütçeyi biraz daha artırıp en az 18.000 BTU ve enerji sınıfı A++ olan bir model almak en iyisi olur.
Öncelikle yorumunuz için teşekkürler. Evet fiyatlar çok artmış. Aklımda Baymak vardı ama 14 binden 22 bine çıkmış fiyatı.

Kaira DTXR35E 12000 BTU WiFi A++ Inverter Duvar Tipi Klima (Montaj Dahil)

2 adet bundan aldım. Umarım memnun kalırım. Standart bir kullanıcıyım fazla beklentim yok. Sorun olmasın yeter. Umarım pişman olmam. Aynı özelliklerde klimalar 19-20 binden başlıyor. Fiyat avantajı sebebiyle bunu tercih ettim.

Şikayet dolu bence pişman olacaksınız.

Şikayet dolu bence pişman olacaksınız.
Yorumları okudum hocam. Şikayetlerden haberim var. Ürün şikayetinden çok servis şikayeti var. Serviste problem yaşayan çok anladığım kadarıyla.

Daikin'in bu kadar ilgisiz olduğunu bende bilmiyordum.

Umarım sorun yaşamayız ne diyeyim. Ürünler sağ salim hasarsız gelsin de montaj için acelem yok zaten.

Yorumları okudum hocam. Şikayetlerden haberim var. Ürün şikayetinden çok servis şikayeti var. Serviste problem yaşayan çok anladığım kadarıyla.

Daikin'in bu kadar ilgisiz olduğunu bende bilmiyordum.

Umarım sorun yaşamayız ne diyeyim. Ürünler sağ salim hasarsız gelsin de montaj için acelem yok zaten.
Umarım hiç yaşamazsınız ki zaten senede 1 defa bakımı var montaj sonrasında. Sürekli bozulabilecek bir şey de değil çokta aldırmamak lazım yoruma.

Yeni konular

Geri
Yukarı