20.000 TL sistem tavsiyesi

Bütçe
20000
Sana tavsiyem ekran kartı sırf marka diye fazla para verme 2 ya da 3 fanlı düzgün bir kart bul al tamamdır.
önerebileceğin bir model var mı?
Şöyle bir şey olabilir:

Hoşunuza gider mi bilmem ama bu bütçeye güzel bir beyaz sistem toplanabilir diye düşünüyorum ilginizi çekerse yardımcı olabilirim.

Kasanın fan yerleri uyumlu mu ? 360mm sıvı soğutma alıyoruz ama kasada 240mm yazıyor sıkıntı olur mu?

Son düzenleme:
Önerebileceğin bir model var mı?

Kasanın fan yerleri uyumlu mu? 360mm sıvı soğutma alıyoruz ama kasada 240mm yazıyor sıkıntı olur mu?

Bunu öneririm sıkıntı çıkarmaz sana 2 fanlı olduğuna bakma kasanın soğutması sağlam olursa bir problem olmaz üzerine artan para ile Full Tower bir kasa ve 360mm sıvı soğutma yaparsan hele tadından yenmez.

Bunu öneririm sıkıntı çıkarmaz sana 2 fanlı olduğuna bakma kasanın soğutması sağlam olursa bir problem olmaz üzerine artan para ile Full Tower bir kasa ve 360mm sıvı soğutma yaparsan hele tadından yenmez.
ya şimdi benim anlamadığım işlemci için sıvı soğutma alıyoruz ama diğer parçalar nasıl soğutuluyor kasa fanlarıyla mı sadece ?
Hem ön hem üst tarafa 360 MM takabilirsiniz:

full tower ve mid tower'ın soğutma farkları var mı varsa full tower almak daha mantıklı değil mi

Son düzenleme:
Ya şimdi benim anlamadığım işlemci için sıvı soğutma alıyoruz ama diğer parçalar nasıl soğutuluyor kasa fanlarıyla mı sadece?

Full Tower ve mid Tower'ın soğutma farkları var mı varsa Full Tower almak daha mantıklı değil mi?

Hocam sisteme daha büyük radyatör taktığın için ekstra fan eklemiş oluyorsun hem işlemcin fazla ısınmıyor hem de kasa içindeki hava silkülasyonunu arttırdığın için daha az ısınıyor sistemin.

Yeni konular

Geri
Yukarı