20.000 TL telefon önerisi

Bütçe
20k

Emreulusoy

Kilopat
İyi Sosyaller arkadaşlar uzun yıllardır iPhone kullanıyorum 5, 5s, 7 kullandım emektar 7 ile de 3 seneyi deviriyorum. Artık batarya konusu can sıkmaya başladı ve telefonda takılmalar da mevcut. 32 GB olması bir sorun evet ama fotoğraf yedekleme ile çözüyorum onu. Artık telefon değiştirme zamanımın geldiğini düşünüyorum ve 20k civarı bütçem var. S22 seçeneklerim arasında ama kamerasının iPhone 7'den kötü olmamasını, daha doğrusu 5K Android telefonlar gibi renkli renkli efektli fotoğraflar çekmesini istemiyorum. Daha doygun ve gerçekçi resimler çıkaracak telefon önerilerinizi de bekliyorum. S22, S21 FE arasında da kaldım bunun için de yardımcı olursanız sevinirim. Önceliğim kamera ve günlük kullanımda sorun çıkarmaması.

S23FE ve S22 modellerinin öneririm.
Tasarım, işlemci ve premium hissiyatta S22 öne çıkarken, düşük batarya performansına sahip. Ayrıca S23FE modeline göre daha fazla ısınıyor.
S23 FE ise termal ve batarya performansı başarılı, ekranı büyük fakat tasarımı daha kaba olan bir telefon. Önceliklerinize göre karar vermenizi öneririm.
Ben S22 alırdım.
Edit: Telefonların kamera sensörleri neredeyse aynı, çok fark olmaz kamera anlamında. Her ikisi de gayet güzel fotoğraf çekiyor.

Son düzenleme:
S22 ön kamera konusunda beni korkutuyor. Çevremde çok fazla Android kullanıcısı var o kadar efektli ve renkli fotoğraflar çıkarıyor ki telefonları kendime bakmak bile istemiyorum.

S23 FE almanı öneririm.

S23 FE ve S22 aynı kamera sensörüne sahip değil ama birbirlerine yakınlar. S22 batarya olarak çok kötü. S23 FE modelindeki E2200, S22 serisindeki yongaya göre revize edilmiş halde geliyor. Bu nedenle S23 FE öneririm ben.

S22 ön kamera konusunda beni korkutuyor. Çevremde çok fazla Android kullanıcısı var o kadar efektli ve renkli fotoğraflar çıkarıyor ki telefonları kendime bakmak bile istemiyorum.

Bu modellerin kameraları gayet güzel, o konuyu dert etmeyin.

S23 FE almanı öneririm.

S23 FE ve S22 aynı kamera sensörüne sahip değil ama birbirlerine yakınlar. S22 batarya olarak çok kötü. S23 FE modelindeki E2200, S22 serisindeki yongaya göre revize edilmiş halde geliyor. Bu nedenle S23 FE öneririm ben.

Hocam ikisinin de kamera sensörü GN5 değil mi?

Amiral gemisi Android alıyorsunuz, selfie kamerası gayet basarili.

Geri
Yukarı