20.000 TL Televizyon Tavsiyesi

Enes EVREN

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar başlıkta yazdığı gibi bütçem 20.000 TL. Almam gereken televizyon boyutu 65" (165 Ekran). Televizyonlar hakkında çok bilgisizim malesef. Fiyat olarak 20.000 TL desem de fiyat performans olarak en uygun televizyonu almak istiyorum. Direkt televizyon tavsiyesi vermeyip nelere dikkat etmem gerektiğini de yazsanız olur. Yardımlarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkürlerimi sunarım.

O fiyat bandinda tek gectigim urundur kendisi.

Hocam önerdiniz bizde aldık. İnşallah memnun kalırız. Yardım için teşekkür ederim.
Dikkatsiz kullanim ne olabilir ki hocam bir TV icin. Yerine koyarsaniz daha sonra da pek ellenmez TV'ler genelde. Kurulumunu zaten servis yapiyor urunun.
Burda yanlış yazmışım. Qled yerine Oled diyecektim. Oledlerde hata olabiliyormuş sanırım. Qledlerin çıkma sebebide zaten bu hatalarmış. Tam içeriğini bilmiyorum malesef.

Hocam önerdiniz bizde aldık. İnşallah memnun kalırız. Yardım için teşekkür ederim.

Burda yanlış yazmışım. Qled yerine Oled diyecektim. Oledlerde hata olabiliyormuş sanırım. Qledlerin çıkma sebebide zaten bu hatalarmış. Tam içeriğini bilmiyorum malesef.
Hocam ürünü kurdunuz mu memnun musunuz? Ben de bu fiyat bandında tv almayı düşünüyorum.

Hocam ürünü kurdunuz mu memnun musunuz? Ben de bu fiyat bandında tv almayı düşünüyorum.
Hocam kusura bakmayın geç yazıyorum. Evet alıp kurdum. Çok memnunum. Başta tizen işletim sisteminden emin olamıyordum ama çok beğendim dogrusu. Duvara sıfır şekilde olması, tablo modu harika. Ek olarak bağlantı girişlerinin ayrı bir kutuda olması mükemmel birşey gerçekten. Daha 1 hafta oldu ama bu kısa sürede fazlasıyla memnun etti beni. Kısaca tavsiye ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı