20.000 TL'ye i5 13400F alınır mı?

32 neden? Sunucu mu yönetiyorsunuz?

Büyük bir şirketseniz bilgi işlem birimiyle konuşun, küçük şirketseniz zaten 16 yeter.

Gerekiyorsa İtopya'dan ayarladığım sisteme 2 tane 16 GB RAM alın ama 32 aşırı fazla bu amaç için.

Nebim 32 GB RAM koşulu koymuş hocam öyle diyorlar i5 10 nesil ve 32 GB RAM 10 şubeli zincir mağazayız stok sistemi yapılacak.

Hocam buna bakabilir misiniz bu sistem ekran kartsız görüntü verir mi? Sinerji'den toplamam gerekiyor oradan istiyorlar.

Son düzenleme:
Tamam, iyi arayüz akıcılığı. Intel® UHD Graphics 730'in gücü zaten düşük. Sıradan bir eski ekran kartı geçer yani. Fazla yine, ben anlamadım bunun mantığı nerede?

Monitör bu olabilir.

Attığınız İtopya'daki şeyleri kendim Akakçe ile baktım, fiyatı 12K tuttu.
İş deneyiminiz var mı? Oyun oynanmayacak diyorum, 730 düşük diyorsunuz. Monitörlerin zaten 60Hz'den fazla olması gereksiz. APU ile Windows gayet güzel çalışır.

Konunun açılması da sorun aslında, ofis bilgisayarı her yerden bulunur, gerekirkse proprietary Lenovo vs. alınsın ya da toplama, fark etmiyor ki. Her bilgisayardan ofis bilgisayarı olur.

Nebim 32 GB RAM koşulu koymuş hocam öyle diyorlar i5 10 nesil ve 32 GB RAM 10 şubeli zincir mağazayız stok sistemi yapılacak.

Hocam buna bakabilir misiniz bu sistem ekran kartsız görüntü verir mi? Sinerji'den toplamam gerekiyor oradan istiyorlar.
Bu işlemcide de F belirtilmiş, entegre ekran kartı bulunmuyor.

Bence sizin ihtiyacınız bir sunucu. Stok takibi yapılacak diyorsunuz, depolamaya ihtiyacınız olabilir. Bu 20 bin TL'lik bir şey gibi görünmüyor.

İş deneyiminiz var mı? Oyun oynanmayacak diyorum, 730 düşük diyorsunuz. Monitörlerin zaten 60Hz'den fazla olması gereksiz. APU ile Windows gayet güzel çalışır.

Konunun açılması da sorun aslında, ofis bilgisayarı her yerden bulunur, gerekirkse proprietary Lenovo vs. alınsın ya da toplama, fark etmiyor ki. Her bilgisayardan ofis bilgisayarı olur.

Bu işlemcide de F belirtilmiş, entegre ekran kartı bulunmuyor.

Yok şu https://www.sinerji.gen.tr/Pc-Toplama/Config/7A9FEK84

Bu fiyata berbat olmuş, ayrıca Intel APU'lar kullanılmaz, oyun oynanmayacaksa diğer parçaları üst düzey tutup bir 5600G sistem toplayabilirsiniz.

Intel APU diye bir şey yok ki hocam. APU, AMD'nin işlemcileri için kullanılan bir terim 🙂

Ofis, iş için en mantıklı sistem aşağıdaki.

Intel APU diye bir şey yok ki hocam. APU, AMD'nin işlemcileri için kullanılan bir terim 🙂

Ofis, iş için en mantıklı sistem aşağıdaki.

Ofiste ekran kartı ile işimiz yok RTX4060 ile
İşlemci soğutucu seçemedim kalanlar son hali böyle.

Abiler bunu almayı düşünüyoruz nasıl sizce?

Geri
Yukarı