20.000 TL'ye i5 13400F alınır mı?

Ofiste ekran kartı ile işimiz yok RTX4060 ile
İşlemci soğutucu seçemedim kalanlar son hali böyle.

Abiler bunu almayı düşünüyoruz nasıl sizce?

E' hala kazık ve alınabilir değil. Yine de siz bilirsiniz.

İş deneyiminiz var mı? Oyun oynanmayacak diyorum, 730 düşük diyorsunuz. Monitörlerin zaten 60Hz'den fazla olması gereksiz. APU ile Windows gayet güzel çalışır.

Konunun açılması da sorun aslında, ofis bilgisayarı her yerden bulunur, gerekirkse proprietary Lenovo vs. alınsın ya da toplama, fark etmiyor ki. Her bilgisayardan ofis bilgisayarı olur.

Bu işlemcide de F belirtilmiş, entegre ekran kartı bulunmuyor.

Bence sizin ihtiyacınız bir sunucu. Stok takibi yapılacak diyorsunuz, depolamaya ihtiyacınız olabilir. Bu 20 bin TL'lik bir şey gibi görünmüyor.

Akıcılık demediniz mi? Ben de 75Hz önerdim. Sonuçta 75Hz, 60 Hz'den akıcı, değil mi?

İş deneyimim yok. Tamam da, bu uygulamalar dahili grafiği kullanmayacak mı? 14K'ya parasını hak eden, yine oyun için iyiyse ofis için de iyidir. Yani ekran kartlı giriş seviye sistemler var. Bütçe 10k falan olsa neyse diyeceğim. Zaten ofis için o kadarı da yeterli.

Ofiste ekran kartı ile işimiz yok RTX4060 ile
İşlemci soğutucu seçemedim kalanlar son hali böyle.

Abiler bunu almayı düşünüyoruz nasıl sizce?
Monitörünüz var ise bu sistem alınır.

Teşekkür ederim yardımcı olan herkese bunu aldık teşekkürler.

Masallah, 19k verilmis 15k satilan sisteme. Tek fark RAM ve SSD biraz daha az. O da yukseltilir. Aradaki fark cok fazlaydi!

Masallah, 19k verilmis 15k satilan sisteme. Tek fark RAM ve SSD biraz daha az. O da yukseltilir. Aradaki fark cok fazlaydi!

Aradaki kriter karşılama oranı da fazla. Alıcının beklentisi yüksek depolama ve 32 GB RAM.
Alıcının kriterlerinin karşılanması bütün mesele.

Bu konunun açılmasıyla toplama bir sistem almak bu noktada toplama sistemlerde oluşan sorunlara karşı müdahele edilme olasılığı düşük. En azından Dell alarak muhatap sahibi oldu, sorunlarını Dell yetkili servisine aktarabilir.

Technopat topluluğu olarak sürekli hazır oyuncu sistemi önerdiğiniz için bu bilgisayarlar tırt kalıyor size ancak bu sistemler gerekenden fazlasını karşılayacaktır.

8 GB RAM ve 256 GB SSD yeter miydi? Evet belki, ancak alıcının kesinleştirmiş olduğu tercihe karışamayız. İş ortamı çok farklıdır.

Teşekkür ederim yardımcı olan herkese bunu aldık teşekkürler.
Sisteminizde işletim sistemi yok, isterseniz Enterprise lisansı alıp kurun ya da Technopat YouTube kanalında olan bu videoya göz atın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı