20.000 TL'ye iş için dizüstü bilgisayar önerisi

Bu laptop işinizi çok iyi derecede görecek bir laptop.

bu laptop arkadaşın isteklerine tamamen zıt özellikte şarjı çok az giden taşıması zor bir 15.6 laptop
Asus rog Flow da hoşuma gitti Ram, işlemci yeni dokunmatik, çok fazla yorum göremedim.

İki PC arasında kaldım.
--ASUS ROG Zephyrus G14 GA401qc.
--ASUS ROG Flow X13
Hangisini alayım son kez sorayım 2 güne alıyorum. Teşekkür ederim.

Son düzenleme:
@bbasrierdo Hocam ikisi de başarılı cihazlar. Zephyrus'da daha çok port seçeneğiniz var. Flow'da 1 adet Type-C ve 1 adet Type-A USB ile sınırlı kalıyorsunuz. Flow daha estetik, işlemcisi daha yeni ve dokunmatik ekran artısı var.

Port sayısı önemli değilse ben olsam ROG Flow X13 alırım. 6. nesil Ryzen'in pil performansı oldukça iyi.

@bbasrierdo Hocam ikisi de başarılı cihazlar. Zephyrus'da daha çok port seçeneğiniz var. Flow'da 1 adet Type-C ve 1 adet Type-A USB ile sınırlı kalıyorsunuz. Flow daha estetik, işlemcisi daha yeni ve dokunmatik ekran artısı var.

Port sayısı önemli değilse ben olsam ROG Flow X13 alırım. 6. nesil Ryzen'in pil performansı oldukça iyi.
Teşekkür ederim

Asus rog Flow da hoşuma gitti Ram, işlemci yeni dokunmatik, çok fazla yorum göremedim.

İki PC arasında kaldım.
--ASUS ROG Zephyrus G14 GA401qc.
--ASUS ROG Flow X13
Hangisini alayım son kez sorayım 2 güne alıyorum. Teşekkür ederim.
hocam aslında 2 type c yuvası var birini asus pci yuvası ile yanyana koymuş isterseniz normal kullanım isterseniz özel aparat ile rtx3080 bile bağlayabilirsiniz benim cihazımında usb yuvası az usb c den çoklayıcı aldım o işimi görüyor
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
technopatın incelemesi mevcut

hocam aslında 2 type c yuvası var birini asus pci yuvası ile yanyana koymuş isterseniz normal kullanım isterseniz özel aparat ile rtx3080 bile bağlayabilirsiniz benim cihazımında usb yuvası az usb c den çoklayıcı aldım o işimi görüyor
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
technopatın incelemesi mevcut
RTX 3080 olayı nedir hocam peki, Türkiye de satışı var mıdır? Şimdilik dizüsünü alayım da ileride düşünüyorum belki

Yeni konular

Geri
Yukarı