20.000 TL'ye iş için dizüstü bilgisayar önerisi

bbasrierdo

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar iş için hızlı, uzun süre beni götürecek, taşıması kolay ve şarjı uzun gidecek, ekran boyutu 13-14 aralığında dizüstü arayışındayım.
Huawei Matebook serilerine baktım fakat çok emin olmadım, tavsiyelerinizi bekliyorum.
Teşekkürler.

Bu laptop işinizi çok iyi derecede görecek bir laptop.

bu laptop arkadaşın isteklerine tamamen zıt özellikte şarjı çok az giden taşıması zor bir 15.6 laptop

Vivobook OLED ekran.

Evet bu model mobilemark'ın testine göre 17 saat yazıyor ama çoğu kullanıcı 10 saatin üzerinde kullanım süresi almış bazı sitelerde 11.5 ve 13.5 saat gittiğini yazmışlar.

ben de bu bilgisayarlar arasında kalmıştım soğutması daha iyi olduğu için Zephyrus tercih ettim bataryası i-gpu modunda 10-11 saat gidiyor.

Son düzenleme:
Şarjı uzun gitsin diyorsan intel işlemcileri ele, amd işlemcileri düşük yükte efficiency bakımından en iyisidir. Bugün hızlı olan u serileri veya küçük bir ekran süresi fedakarlığı ile h serisine de bakılabilir. İş için de ekranın hz değil de çözünürlük ve kalitesine bakmanı en boy oranı olarak da 16:10 veya 3:2 ekranlı bir bilgisayar bakarsan daha mantıklı bence.

Şarjı uzun gitsin diyorsan intel işlemcileri ele, amd işlemcileri düşük yükte efficiency bakımından en iyisidir. Bugün hızlı olan u serileri veya küçük bir ekran süresi fedakarlığı ile h serisine de bakılabilir. İş için de ekranın hz değil de çözünürlük ve kalitesine bakmanı en boy oranı olarak da 16:10 veya 3:2 ekranlı bir bilgisayar bakarsan daha mantıklı bence.
Hocam sizin önerdiğiniz, yukarıdakilerden farklı bir ürün var mıdır? Şu anda Swift X mantıklı görünüyor.

Geri
Yukarı