20.000 TL'ye kadar telefon tavsiyesi

Neden 8 Gen 1 hakkında bu kadar olumsuzluk var ama 2200'de yok peki? Ve siz bu verilere nereden erisiyorsunuz? O kanaldan mi sadece?
Peki sen sadece Sosyal’dekilerin goruslerine gore mi yorumluyorsun? Reddit'de ve XDA forumda Exynos 2200 ile ilgili zibilyon tane şikayeti görebilirsin. Sadece bu kanaldan erismiyorum, Exynos S21 ve Snapdragon S21'in kamera karsilastirmasinda ozellikle dusuk isikta acikca gorebilirsin. Bu arada Exynos 2200 ilk ciktigi donemler sorunlu GPU’suyla anilan bir islemciydi.

Exynos kısa vadede bir işlemci. Garanti bitim tarihinde veya biraz daha sonra ciddi bir performans düşüşü görülmekte.

Arkadaşlar merhaba, babam iPhone X'in şarjının hızlı bitmesi, ses kalitesinin düşüklüğü, kamera performansının yetersiz oluşu ve 64 GB depolama alanının yetersizliği sebebiyle yeni bir cihaza geçmeyi düşünüyor. Android bir cihaz tercihi. Samsung Z flip4 çok beğendiği bir cihaz fakat o telefona o kadar para vermeğe değer mi bilemiyorum (24-25.000 gibi fiyatlar). Kamera performansı, ekran kalitesi, şarjının ne kadar gittiği önemli ve uzun ömürlü bir cihaz düşünüyoruz. Sizin bu ihtiyaçlar doğrultusunda tavsiyeniz hangi cihaz olur? (benim şu ana kadar 3 model kafama yattı [Tecno Phantom X2, Poco F3 ve Samsung Galaxy S22] fakat kararsızlığımız sürüyor, tavsiyelerinizi bekliyorum.)

Samsung S21FE.

Geri
Yukarı