20.000 TL'ye kadar telefon tavsiyesi

rhymeron

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar. 10-20 bin TL arası kamerası güzel bir telefon istiyorum. Benim için önemli olan kamerası ve telefonu kullanırken kasmaması. Amacım telefon ile bir şeyler çekmek, bu aralar kendimce fotoğraflar, videolar çekiyorum. Eğer bu fiyat aralığında önerdiğiniz 4K 60 FPS telefonlar varsa yazabilirsiniz. Bu arada zorlarsam belki 25 bine de çıkabilirim ama başta yazdığım fiyat aralığında olursa çok sevinirim. Teşekkürler.

Merhabalar. 10-20 bin TL arası kamerası güzel bir telefon istiyorum. Benim için önemli olan kamerası ve telefonu kullanırken kasmaması. Amacım telefon ile bir şeyler çekmek, bu aralar kendimce fotoğraflar, videolar çekiyorum. Eğer bu fiyat aralığında önerdiğiniz 4K 60 FPS telefonlar varsa yazabilirsiniz. Bu arada zorlarsam belki 25 bine de çıkabilirim ama başta yazdığım fiyat aralığında olursa çok sevinirim. Teşekkürler.

s21 fe önerebilirim ama belki düşük kalabilir beklentilerinize göre

Normalde bu telefonu alacaktım fakat bu telefon muydu yoksa bunun farklı modeli miydi hatırlamıyorum işlemcisi kötü demişlerdi. Telefon işlemcilerini çok bilmiyorum kusura bakmayın. O yüzden bu telefonun işlemcisi iyi mi değil mi bilmiyorum.

Merhaba. 10-20 bin TL arası kamerası güzel bir telefon istiyorum. Benim için önemli olan kamerası ve telefonu kullanırken kasmaması. Amacım telefon ile bir şeyler çekmek, bu aralar kendimce fotoğraflar, videolar çekiyorum. Eğer bu fiyat aralığında önerdiğiniz 4K 60 FPS telefonlar varsa yazabilirsiniz. Bu arada zorlarsam belki 25 bine de çıkabilirim ama başta yazdığım fiyat aralığında olursa çok sevinirim. Teşekkürler.

25'e kadar çıktıktan sonrs dün HB de S23'ü 26.500 liraya vermişlerdi. S23 için kampanya kovalayın derim.

Yeni konular

Geri
Yukarı