20.000 TL'ye telefon tavsiyesi

Realme, Xiaomi, POCO gibi telefonları almayın. Tercihim Samsung S22 almanızdan yana.

Şu marka kotulemesini yapmayın be kardesim! Hangisini ne kadar kullandın da kotuluyorsun? Üç yılı aşkın POCO F1 kullandım şu an babamda, Realme GT2 Pro 13 bine çıkınca ona geçtim. Cevremde onlarca insan Xiaomi'nin türlü türlü cihazlarını kullanıyor ki Türkiye'de en çok satan telefon markasıda bildiğim kadarıyla Xiaomi. Bugün bütçemizin el verdiği en iyi cihazı tercih etmeye çalışıyoruz. Bu kotuledigin markalar olmasaydı Samsung'un F/P telefonlarını rüyamizda görürdük, rekabet candır. Android cihazlarin hepsi aynı donanimlari kullanıyor neredeyse. Farklı arayüzler ama birbilerine çok yakın deneyimler sunuyorlar. Arkadaşın sorusuna gelecek olursak, kamera senin için çok önemli değilse kamera dışında her konuda önde diyebileceğimiz POCO F5 tercih edebilirsin.

Oyun ile işiniz yoksa bende üstteki arkadaşlar gibi S22 derim.

Hocam fazla para şu zamanların en F/P telefonlarından olan samsung A34 5G modelini düşünebilirsiniz. (11K fiyatı var) 120 Hz 2K ekran 8 GB Ram 128 GB depolama alanı. (PUBG tarzı oyunlar oynuyorsanız 90 FPS destekliyor. Tabii ki belirttiğiniz fiyata daha iyileri alınabilir ama bu telefonun özellikleri fiyatının çok üstünde diye biliyorum.

Hocam fazla para şu zamanların en F/P telefonlarından olan samsung A34 5G modelini düşünebilirsiniz. (11K fiyatı var) 120 Hz 2K ekran 8 GB Ram 128 GB depolama alanı. (PUBG tarzı oyunlar oynuyorsanız 90 FPS destekliyor. Tabii ki belirttiğiniz fiyata daha iyileri alınabilir ama bu telefonun özellikleri fiyatının çok üstünde diye biliyorum.
hocam uzun ömürlü değil maalesef a serisi fazla iyi olmuyor genelde

Geri
Yukarı