20.000 TL'ye sistem toplama

lolxser

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. 20 bin TL üstüne 2-3 bin oynayabilir. Hazır kasa önerebilir misiniz? Güzel üzmeyecek güncel oyunları vs ortalama oynatacak Valorant, LoL, GTA 5 vs. Şimdiden çok teşekkür ediyorum.

Arkadaşlar merhaba. 20 bin TL üstüne 2-3 bin oynayabilir. Hazır kasa önerebilir misiniz? Güzel üzmeyecek güncel oyunları vs ortalama oynatacak Valorant, LoL, GTA 5 vs. Şimdiden çok teşekkür ediyorum.
Ghost Oyun Bilgisayarı – GeForce RTX 4060TI – PcKolik.com | Gaming PC ve Bilgisayar Bileşenleri anakartı B550 Aorus yaparsanız çok güzel olur bu bütçede ki en iyi Nvidia sistem bence.

AMD kartlı isterseniz biraz daha bakabilirim fakat şunu söyleyebilirim bütçe varsa AMD alma gerek yok sırf daha fazla FPS almak için.

Oyun konusunda üzmez site güvenilirdir ama sorun yaşamayacağınıza garanti veremem daha önce almış arkadaşlar tecrübelerini paylaşırsa iyi olur.

Reis haftaya bu kasayı sipariş edeceğim ve soğutucu da almam lazımmış onu da alacağım umarım fiyatı artmaz.Şimdiden teşekkürler yardımın için anakart yükselmesini de dediğin gibi yaptım

Reis haftaya bu kasayı sipariş edeceğim ve soğutucu da almam lazımmış onu da alacağım umarım fiyatı artmaz.Şimdiden teşekkürler yardımın için anakart yükselmesini de dediğin gibi yaptım
Hayırlı olsun hocam ama eğer ki bütçenizi biraz daha düşürmek isterseniz PC hocası bir sistem çıkardı 18K'ya. O sistem de gayet iyi sizinki biraz daha iyi ama eğer ki bütçe sıkıntısı yaşarsanız o sistemi de tercih edebilirsiniz. Telefonda olduğum için link atamıyorum ama PC hocası sistem yazsanız çıkar zaten. Hem Vatan mağazalarında satılıyor elden gidip alma şansınız var yani. Ayrıca dediğim gibi ilk attığım sistem daha iyi performans verir bütçeniz yeterse onu öneririm fakat bütçeden kısmak isterseniz dediğim sistemi tercih edebilirsiniz çok bir fark olmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı