20.000TL bütçe ile günlük kullanım için telefon tavsiyesi

Bütçe
20000
Ekran çözünürlüğü farklı çok farkedilir derecede mi olur sizce? Telefon ile film izlemem ama video izliyorum.
13T'yi birebir görme şansım olmadı ama çerçeveleri bir tık daha kalın sanırım. GT 2 Pro'yu kullanıyorum ve şunu söyleyebilirim ki ekranı gerçekten çok kaliteli. Benzer kaliteli ekrana sahip S22 Ultra, Xiaomi 12 Pro, Oneplus 11 gibi cihazlar çok daha pahalıya satılmakta. QHD+ ekran, alınan ekran sürelerini düşürür tabi. GT 2 Pro'da ekran çözünürlüğü azaltılarak FHD+ seviyesine de getirilebiliyor. Video izlerken aşırı fark olur mu emin değilim. FHD+ size yeterli geliyorsa olmaz.

GT2 Pro önerenleri dinleme, patlamaya yönelik cihaz öneriyorlar.

Adam 20k diyor hala GT2 Pro diyorlar 15k diyene de GT2 öneriyorlar 🤣. Cihaz eskidi ve sıkıntılı git güncel model orta segmentten tel al daha sorunsuz kullanırsın. Sorun olmazsa da yurt dışı o fiyata on numara cihazlar var TR dandik cihazlara para harcamamiş olursun.

Adam 20k diyor hala GT2 Pro diyorlar 15k diyene de GT2 öneriyorlar 🤣. Cihaz eskidi ve sıkıntılı git güncel model orta segmentten tel al daha sorunsuz kullanırsın. Sorun olmazsa da yurt dışı o fiyata on numara cihazlar var TR dandik cihazlara para harcamamiş olursun.
13T veya 12T Pro düşünüyorum öneriniz ne olur hocam? Yurtdışı cihazlar çok sıkıntı oluyor diye duydum imei silinmesi, NFC çalışmaması gibi

13t veya 12t Pro düşünüyorum öneriniz ne olur hocam? Yurt dışı cihazlar çok sıkıntı oluyor diye duydum IMEI silinmesi, NFC çalışmaması gibi.

Sıkıntı yok TR'nin yarısı kaçak kürek kullaniyor, bende 12t Pro var güzel sıkıntısız. Ama bütçe 20k demissiniz. Ona göre 13t Pro'ya da 13 öneririm.

Son düzenleyen: Moderatör:

Cihazı 9 aydır kullanıyorum. Senin gibi atıp tutmuyorum.

Nadiren basit oyunlar oynarım hocam. 13Tde kafamı Mediatek 8200 kurcalıyor.
GT 2 Pro'daki 8 gen 1 çok rahat kaldırıyor. Ben de basit oyunlar oynuyorum. Herhangi bir sorun yaşamadım. Daha fazla para vermek istemiyorsan ya da yurt dışı cihaz riskini göze alamıyorsan, GT 2 Pro almanı öneririm. Carrefoursa'da satılıyor, yakınlarında mağazası varsa gidip bakabilirsin diyeceğim ama sadece kapalı kutu satıyorlarsa incelemen zor.
Alternatif önerim; acelen yoksa geçen sürede üzerine koyup Poco F6'yı beklemeni öneririm. 8 gen 2, QHD+ 12bit ekran, 8k video kayıt desteği, ufs 4.0, 120w hızlı şarj ile gelecek muhtemelen.

Geri
Yukarı