Oyun 20 25 bin TL arası kurulabilecek en iyi sistem önerisi

kral0661

Femtopat
Daha fazla  
20 maksimum 25 bin bandında oyun için kasa toplamak istiyorum bu fiyat bandında kurabilecegim en iyi performans sistem ne olur bu konu hakkında bilgim yok yardımcı olursanız sevinirim.

Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa çok memnun olurum teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar teşekkür ederim attıklarınızdan birini seçerken bile karar sız kalıyorum ve bir de bu attıklarınızda sıvı soğutma yok galiba ekstra sıvı soğutma alsam daha iyi olur mu yoksa direk böyle alayım mı teşekkür ederim.

Arkadaşlar teşekkür ederim attıklarınızdan birini seçerken bile karar sız kalıyorum ve bir de bu attıklarınızda sıvı soğutma yok galiba ekstra sıvı soğutma alsam daha iyi olur mu yoksa direk böyle alayım mı teşekkür ederim.
Çoğunun işlemcisi i5 12400f onu soğutmak için stok fan yeterli kasan kaliteliyse soğutucuya gerek yok ama R5 5600 için en kötü ihtimalle 400 liralık fan lazım.

Dostum şu an piyasadaki en F/P sistemlerden birisi bütçenin altında ama bütçeyle alabileceğin 3070'li sistemlerden kalır yanı yok tavsiye ederim.
En iyi f/p bu dostum bence arkadaşın önerdiğini almalısın.

Dostum şu an piyasadaki en F/P sistemlerden birisi bütçenin altında ama bütçeyle alabileceğin 3070'li sistemlerden kalır yanı yok tavsiye ederim

En iyi f/p bu dostum bence arkadaşın önerdiğini almalısın.
Özelleştirime yapılsa daha iyi olmaz mı mesela i5 yerine i7 vb zeri veya diğer parçalarda

Geri
Yukarı