20-25 bin TL Gaming laptop önerisi

Hocam surekli bu modeli tavsiye ediyorsun da, Cinebench R23 puani 10 000 o makinenin bunu da biliyorsun degil mi? O islemciyle 14000 puan alan tanidiklarim var, bariz termal problemleri olan bir makine o.

Throtthle yediğini doğru düzgün hiç görmedim, test nerede ve diğer o puani alan cihazın fotoğrafı nerede hocam.

Throtthle yediğini doğru düzgün hiç görmedim, test nerede ve diğer o puani alan cihazın fotoğrafı nerede hocam.
Senin tanidigin birileri gecenlerde test etmis linkini kaydetmedim. Hatta konusuyordunuz aranizda. Dur bir bakayim bulabilecek miyim.

Buyur.

Cinebench R23 dede ortalama 12K skor alındığını gördüm sitelerde 11800h ile en fazla, işlemci stress testinde denilene göre throtthle olacak değerlerede düşmüyor, yapılan güç ayarlarıyla vsde olabilir ki 14K puan alan cihaz nedir?

Bonus bilgi ekleyim o zaman: Şuan r23 testi yaptım. Daha önce timespy testi yaptığımda işlemci performansının artığını söylemiştim (büyük ihtimal win11 kaynaklı) şuan ki stok termal macun eskisinden daha kötü olduğu halde ki yaz ayında olduğumuz hatırlatarak yine de 12k aldı. (Monster kontrol merkezi ayarları pl1-pl2-pl4 max şeklinde ayarlı) herhangi bir undervolt işlemi yapılmadı. Bu arada ilk testi yaptığımda 11k civarı performans göstermiş. 10k alan hiç görmedim. Bu skor oyun için yeterli mi derseniz fazlasıyla yeterli.

Dosya Ekleri

• Yeni Bit eşlem resmi.jpg
    Yeni Bit eşlem resmi.jpg
    330 KB · Görüntüleme: 34
Cinebench R23 dede ortalama 12K skor alındığını gördüm sitelerde 11800h ile en fazla, işlemci stress testinde denilene göre throtthle olacak değerlerede düşmüyor, yapılan güç ayarlarıyla vsde olabilir ki 14K puan alan cihaz nedir?
O islemci sicaklik problemi yasanmadigi zaman 14K puan aliyor Cinebench R23'ten. Onlarca ornegini gordum Legion Discord kanalinda.

O islemci sicaklik problemi yasanmadigi zaman 14K puan aliyor Cinebench R23'ten. Onlarca ornegini gordum Legion Discord kanalinda.
Honeywell PTM 7950'yi sipariş vereceğim zaten. Şuan ki stok macundan memnun değilim ki nedeni yukarıda ki linkte de yazılı zaten. Termal macun değişimi sonrası yine test yaparım hatta undervolt bile değil direk underclock ile denemeler yapar paylaşırım. Bu hali ile 12k gören bir cihaz zaten rahat 14k'yı görür o zaman.

kankam acer ve casper genel olarak servisten çıkmayan makinalar ekran kartı sorunlarını duymayan yoktur ikisi içinde. 1 yıl sonra çöpe atacağın makinalar yapıyolar
Acer tarafında yok bu sorun. 1 yıl sonra atılma gibi bir durumda yok. Casper için bir şey demiyorum ama bilgisizce araştırmadan yazıyorsunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı