20-25 bin TL pil performansı iyi telefon önerisi

Bütçe
25000

barisssssss

Hectopat
Pil performansı benim için çok önemli. Ayrıca kamera performansı da iyi olursa güzel olur fakat çok öncelikli değil önemli olan benim için pil performansı. Önerilerinizi bekliyorum, şimdiden teşekkürler.

Pil performansı benim için çok önemli. Ayrıca kamera performansı da iyi olursa güzel olur fakat çok öncelikli değil önemli olan benim için pil performansı. Önerilerinizi bekliyorum, şimdiden teşekkürler.

Türkiye'den almak istiyorsan S23 FE önerebilirim. Kamera zaten güzel. Ancak batarya biraz düşük. İşlemcisi ise S22 göre biraz daha düşük olsa da güzel telefon. Batarya çok problem ise S23 FE de kablosuz şarj özelliği olduğu için powerbank ile kullanabilirsiniz.

Kapalı kutu S23 Ultra alabilirsin 25k civarına. 8 ay kullanır bu süreçte para biriktirirsin. 5000TL'ye IMEI kaydı atarsın.

IMEI kaydı attırırken sorun çıkmaz değil mi?

Hayır Haziran'dan beri kendim kullanıyorum herhangi bir problem yaşamadım. Server kaydı deniyor. Android 14'e de geçtim. Her türlü güncellemeyi de aldım.

Yurt dışı S23 Ultra ve server kaydıyla uğraşmam derseniz OnePlus Nord 3 dışında bir cihaza bakmayın ancak S23 Ultra ile uğraşmanıza her halükarda değer.

Yurt dışı S23 Ultra ve server kaydıyla uğraşmam derseniz OnePlus Nord 3 dışında bir cihaza bakmayın ancak S23 Ultra ile uğraşmanıza her halükarda değer.
nord 3'ün ekran süresi iyi midir

Hayır Haziran'dan beri kendim kullanıyorum herhangi bir problem yaşamadım. Server kaydı deniyor. Android 14'e de geçtim. Her türlü güncellemeyi de aldım.
teşekkür ederim bakacağım

Yeni konular

Geri
Yukarı