50000 TL'ye pil performansı iyi olan telefon önerisi

KRALCAN

Megapat
Makaleler
6
Yer
İzmir-Bayraklı
Daha fazla  
Merhaba, artık telefonumu tamamen değiştirme zamanım geldi. Çıktığı günden beri iPhone 8 kullanan birisiyim, çok kısa XS kullandım ama tekrar 8'e döndüm. Emektar telefonumun her şeyi orijinal fakat artık hem pili yetmiyor hem de elime çok küçük geliyor. İleride mutlaka değiştireceğim zaten beklediğim her gün zarar diyerek yarın bir telefon alacağım.
Şimdi aklımda iPhone 15 var çünkü ben bir telefonun suyu çıkana kadar kullanan birisiyim, benim için güç ve güncelleme desteği önemli. İkinci elden 13 Pro Max al diyen çok ama 15 güncellik ile beni cezbediyor.
Sizin öneriniz ne olur? Cidden düz 15 çok boş bir telefon mu yoksa S24 tarafına mı geçmeliyim?

Bütçeni aşıyor ama daha iyi olur zaten bütçeni aşmadan iOS devam edeceksen düz 15.

Android ve iOS arasında pek var yok Android tarafında istenen uygulama yüklenebiliyor. Şu an Apple aldıracak tek özellik bence Apple cüzdan o da ilerleyen dönemde Google cüzdan ile Android telefonlarda gelir şimdilik Samsung telefonlarda SWallet var onun dışında Apple ve Samsung özel uygulamalar kullanılmıyorsa Samsung tarafına geçerdim ben.

13 Pro Max al diyen çok ama 15 güncellik ile beni cezbediyor.
Sizin öneriniz ne olur? Cidden düz 15 çok boş bir telefon mu yoksa S24 tarafına mı geçmeliyim?
Hocam 15'in bazı yönleri çok çağ dışı artık. 60HZ ekranla gelmesi , telefoto olmaması vs. 13 Pro Max bu sebeplerden çok daha iyi kalıyor. Ben size 13 Pro Max öneririm. Bugün 15 son model diye insanların algısına hoş geliyor. Teknik ve gündelik kullanım gösteriyor ki durum öyle değil. Android'e okey olursanız direkt S24 almanızı en başta öneririm. iPhone içinse dediğim gibi 13 Pro Max kamera (belli önemli yönler ) ,ekran ve kasa anlamında düz 15'ten de üstün bir cihaz.

Google Cüzdan Türkiye de aktif değil.

Hocam 15'in bazı yönleri çok çağ dışı artık. 60HZ ekranla gelmesi , telefoto olmaması vs. 13 Pro Max bu sebeplerden çok daha iyi kalıyor. Ben size 13 Pro Max öneririm. Bugün 15 son model diye insanların algısına hoş geliyor. Teknik ve gündelik kullanım gösteriyor ki durum öyle değil. Android'e okey olursanız direkt S24 almanızı en başta öneririm. iPhone içinse dediğim gibi 13 Pro Max kamera (belli önemli yönler ) ,ekran ve kasa anlamında düz 15'ten de üstün bir cihaz.
60 Hz bence önemli değil ama kişiye göre değişir.

Yeni konular

Geri
Yukarı