20-25 kişilik kavga

Ok. Şimdi anladım.

Türkiye'de boş gezmeyeceksin. Bıçak falan yalan. Sadece muşta taşı yanında.

Bıçağın caydırıcılığı yok. 0. En fazla süt çocuklarını korkutursun. Ama o muştayı parmaklarına geçirdiğin zaman o 25 kişi 9999999km/h ile başka gezegene ışınlanır sen rahat ol.

Yurtta kalmasam %100 taşırım muşta. Bir arkadaşım cüzdanın kart bölmesinde vardı. Ağır da değildi.

Elinde muşta varken üstüne gelecek kadar gözü dönmüş ise omzuna yumuşak bir şekilde geçir. Onun acısıyla geri kaçar. Sert vurursan mazallah omzunu parçalarsın :)

Welcome to TURKEY.

Düzenleme: Yanlış Bilgilendirme yapmışım. Muşta kemik kırmaz. Parçalar ve tekrar kaynamaz xd. Çünkü kaynayacak kemik kalmaz ;)

Muşta taşımak illegal. Polis gördüğün an cebinden at. AK-47'den farkı yok :)
Ustam sen ne yaptın 😁 .Yok olan zaten Azerbeycanda olduda yani aynı diyebiliriz çünkü aynı şey.Muşta falan benlik değil be başkan 🙂.
Okula her sivil gidene kızlar baksaydı şimdi Leonardo Dicaprio olmuştum, vay be.
Sonuçta üstünde normal kiyafet olduğu için ister istemez dikkat çekiyorsun.Zaten görüş alanında ben kaldığım için hedefde ben seçildim 🙂
Ok. Şimdi anladım.

Türkiye'de boş gezmeyeceksin. Bıçak falan yalan. Sadece muşta taşı yanında.

Bıçağın caydırıcılığı yok. 0. En fazla süt çocuklarını korkutursun. Ama o muştayı parmaklarına geçirdiğin zaman o 25 kişi 9999999km/h ile başka gezegene ışınlanır sen rahat ol.

Yurtta kalmasam %100 taşırım muşta. Bir arkadaşım cüzdanın kart bölmesinde vardı. Ağır da değildi.

Elinde muşta varken üstüne gelecek kadar gözü dönmüş ise omzuna yumuşak bir şekilde geçir. Onun acısıyla geri kaçar. Sert vurursan mazallah omzunu parçalarsın :)

Welcome to TURKEY.

Düzenleme: Yanlış Bilgilendirme yapmışım. Muşta kemik kırmaz. Parçalar ve tekrar kaynamaz xd. Çünkü kaynayacak kemik kalmaz ;)

Muşta taşımak illegal. Polis gördüğün an cebinden at. AK-47'den farkı yok :)
Bu arada tavsiyyen için sağol başkan 🙃

Arkana bakmadan kaçacaksın, yanında şunu taşı bunu taşı gibi tavsiyeler yanlış, yanında emanet taşıyan insanların bir anlık öfkesi ile ülke çığırından çıktı zaten. Hiçbir şey ailenize gidecek kötü haberden daha kötü olamaz. Dolayısı ile alttan alıp gerekiyorsa arkanıza bile bakmadan kaçacaksınız. Bugün nasıl kaçtı ama diye dalga geçerler 5 yıl sonra bulundukları durumdan utanç duyarlar, hoş duymasalar da siz de zaten bir şey kaybetmezsiniz.

@Zeynalovh Hocam güzel dil bu yüzden var. Sen adamlara dememişsin ki müdürden izin aldım, arkadaşlarımı göreceğim diye. Direk giriyorsunuz böyle ve sonuçları böyle oluyor. Kendiniz kaşınmışsınız açıkçası.
Başkan anlatmaya çalıştım zaten amma bu adamlar laftan anlamıyor ya gideceksin yada dövüşeceksin başka yol yok.
Arkana bakmadan kaçacaksın, yanında şunu taşı bunu taşı gibi tavsiyeler yanlış, yanında emanet taşıyan insanların bir anlık öfkesi ile ülke çığırından çıktı zaten. Hiçbir şey ailenize gidecek kötü haberden daha kötü olamaz. Dolayısı ile alttan alıp gerekiyorsa arkanıza bile bakmadan kaçacaksınız. Bugün nasıl kaçtı ama diye dalga geçerler 5 yıl sonra bulundukları durumdan utanç duyarlar, hoş duymasalar da siz de zaten bir şey kaybetmezsiniz.
Haklısın dostum alay etmeleri beni rahatsız etmez zaten.Kaçmak alay konusu değil asıl alay konusu 25 kişinin bir kişinin üstüne gelmesi.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı