Kavga isteyen biriyle nasıl kavga edilir?

Hocam bebe deli dana gibi üstüne koşacak var gücü ile vurmaya çalışacak sana sen onu atlattınmı karın boşluguna tek yumruk ile solugunu kes arından gidip kafasına yumruk atmaya çalışma :D eklemlerin parçalanır vurabilirsen çeneye vur ardından sag kolundan tutup arkasına geçıp boyun kılıdıne alıp baca tek sert tekmede yerde. Ama kavga kaçılmaz olursa bunları deneyin baktın konuşamıyor karşındaki bebe ilk yumrugu sen vur afallasın gerisini dedigim gibi yaparsan.
RDJ'nin oynadığı Sherlock Holmes filminde ki kavga sahnesi değil mi hocam bu? 😃

Bu arada, kavga etmemeniz en doğrusu olur hocam. Eğer ki yanlış bir şey yaparsanız, veya karşıda ki şahıs yaparsa hastanelik olabilirsiniz. İş polise kadar gidebilir.

Geyik bir yana ben taekwondo sporu yapıyorum. Bunlar kendini kabadayı zanneden balonlar. alttan alırsan tepene çıkarlar kesinlikle kendini ezdirip susma.Sen susunca kavga etmeye cesaretleniyorlar.bir kaç yıl önce benzer bir olay yaşadım iki tekmeyle nefesi kesildi tamamıyla kendimi savundum.
+ Tavsiyem kesinlikle bir spor yap hem özgüvenin gelişir hemde güçlenirsin.

Rdj'nin oynadığı Sherlock Holmes filminde ki kavga sahnesi değil mi hocam bu? 😃

Bu arada, kavga etmemeniz en doğrusu olur hocam. Eğer ki yanlış bir şey yaparsanız, veya karşıda ki şahıs yaparsa hastanelik olabilirsiniz. İş polise kadar gidebilir.

Hayır degil hocam. :D

Hocam bebe deli dana gibi üstüne koşacak var gücü ile vurmaya çalışacak sana sen onu atlattınmı karın boşluguna tek yumruk ile solugunu kes arından gidip kafasına yumruk atmaya çalışma :D eklemlerin parçalanır vurabilirsen çeneye vur ardından sag kolundan tutup arkasına geçıp boyun kılıdıne alıp baca tek sert tekmede yerde. Ama kavga kaçılmaz olursa bunları deneyin baktın konuşamıyor karşındaki bebe ilk yumrugu sen vur afallasın gerisini dedigim gibi yaparsan.

Yarın böyle bir senaryoya dahil olacağım inşallah kazanan ben olurum.

Hocam kavga ederek bir yere varamazsın diyelim onu kavga esnasında düşürdün veya vücudundaki bir yere zarar verdin çocuk söylese müdür yardımcısına kim bilir olay nereye gider. Aynı zamanda başkaları size ezik dediği için kendinizi ezik hissetmeyin belki zor ihtimal ama o çocukla konuşun anlaşın.

Ben onu anlatıyorum yok ben sakin olduğumdan herkes bana kolayca bağırıp kavga edebiliyor sinirli olsam laf bile atamaz bebelak.

Geyik bir yana ben taekwondo sporu yapıyorum. Bunlar kendini kabadayı zanneden balonlar. Alttan alırsan tepene çıkarlar kesinlikle kendini ezdirip susma. Sen susunca kavga etmeye cesaretleniyorlar. Birkaç yıl önce benzer bir olay yaşadım iki tekmeyle nefesi kesildi tamamıyla kendimi savundum.
+ Tavsiyem kesinlikle bir spor yap hem özgüvenin gelişir hem de güçlenirsin.

Evet hocam geliyor böyle bir de ciddi ciddi bakıyor he bebe ağladı zavallı bir de çıldırıyor yerinde haha yarın vurcak millette ooo diyecek bu arada lise bitince fitness başlayacağım bu hayat böyle gitmez.

Ben onu anlatıyorum yok ben sakin olduğumdan herkes bana kolayca bağırıp kavga edebiliyor sinirli olsam laf bile atamaz bebelak.

Evet hocam geliyor böyle bir de ciddi ciddi bakıyor he bebe ağladı zavallı bir de çıldırıyor yerinde haha yarın vurcak millette ooo diyecek bu arada lise bitince fitness başlayacağım bu hayat böyle gitmez.

Sonucu beklıyoruz hocam hızlı ol ellerıne ve ayaklarına bak.

Vaziyet nedir hocam? umarım başınıza bela açılmaz.

Çok güçlü sayılmam kolay kolay sinirlenmem ama kendimi kavga etmemek için ezdirdim sınıfta bu hafta zaten kavgayla geçti. Bugün geldi sınıftan biri hocanın karşısında bana iftira attı bu bana şerefsiz dedi klasik kavga bahanesi, bu ağlamaya başladı bir an saldıracak bende sinirli değilim yarında rövanş yapacak bir de konuştuğum biriydi zaten ilk baştan beri benimle kavga etmek istiyor. Bunu nasıl yenebilirim? Yarın nerelerine vurayım? Kavgadan kaçtıkça onlar geliyor bir de ezik sayılıyoruz o güçlü sayılıyor. Bir de çıkışta hala laf atıyor neyse diğer durağa gittim bugünlük bitti olay ne yapabilirim herkes beni ezik ve alttan görüyor.

Akıl ve mantık ile.

Yeni konular

Geri
Yukarı