Kavga etmek istiyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
13 yaşındayım bugüne kadar bir çok teke tek kavgada yer aldım ve hepsinde de kavgayı ben kazandım. Hani öyle kavgacı bir tip de değilim ama karşındaki de anneme sövünce insanın gözü dönüyor. Ta ki benden bir üst sınıf ve boyu uzun olan çocukla kavga etmeme kadar. Çocuğa bir kaç tane yumruk attım o da beni yere yatırdı ve hiç bir şekilde yumruğunu kullanmayıp sadece tekmeledi. Gözüm‚ kafam mosmor oldu ve şişti. O olay sırasında da arkamda demir vardı ve çocuk her tekme atışında kafam arkadaki demire çarpıyordu. Beyin kanaması geçirme ihtimalim vardı. O gün bu gündür pek kavga etmeye çalışmıyorum zaten normalde de kavga istemeyen bir tiptim, sana da önerim kavga sandığın gibi bir şey değil :)

Kanındaki adrenalin fokur fokur kaynıyor, sesi buradan duyabiliyorum. Eğer bu kadar istekliysen gidip Kick boks - Tekvando gibi sporlara yazıl. Korumalı olarak dövüşür hem hasar görmezsin, dövüşmeyi öğrenirsin hem de istediğin şeyi yapmış olursun. Ama 1. aydan sonra sıkılıp bırakma ihtimalin fazla, söylemedi deme.

16 yaşımdayım. Hayatımda bir kere bile kavga etmedim. Kavgadan taraf falan da değilim tabi. Ama kendimi eksikmişim gibi hissediyorum. Sonuçta hayatı tecrübelerle öğreniyoruz. Ben de bu tecrübeyi yaşamak istiyorum. Ama hiç denk gelemedim. Bunu da buraya niye yazdım bilmiyorum sanki kafes dövüşüne çağırır gibi 😀 Ne yapmam lazım? Tecrübeli arkadaşların önerilerini bekliyorum.
Ben de şu sıralar, birileri bana çatsa da kavga etsem diyordum. :D

images (4).jpeg

Kavga yanlısı bir insan değilim. Tecrübe kazanmak istiyorum diyorsun ki bu tecrübelik bir şey değil. Gereksiz atraksiyonlara gerek yok.

Ha ama kavgalık bir durum olursa karşıdaki kendisinde bana saldıracak cesareti buluyorsa ondaki cesaretin ve kavga tecrübesinin on katı bende var. Ama dediğim gibi kavgaya gerek yok. Eğer laftan anlamayıp boş yere üzerine gelirse vur da şehit olayım demeyeceksin. Nefs-i müdafaa.

Büyük insanlar fikirlerle kavga eder. Küçük insanlar kişilerle.

Sokaktaki keko tipten birisine 20 saniye bak. Bu kavga sebebi. Artık kim kimi döver Allah bilir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı