Kavga etmek istiyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
16 yaşımdayım. Hayatımda bir kere bile kavga etmedim. Kavgadan taraf falan da değilim tabi. Ama kendimi eksikmişim gibi hissediyorum. Sonuçta hayatı tecrübelerle öğreniyoruz. Ben de bu tecrübeyi yaşamak istiyorum. Ama hiç denk gelemedim. Bunu da buraya niye yazdım bilmiyorum sanki kafes dövüşüne çağırır gibi 😀 Ne yapmam lazım? Tecrübeli arkadaşların önerilerini bekliyorum.
Meslek lisesinde her gün kavga ediyorduk. Hiç iyi bir şey değil. Siz kavga etmemeye devam edin.
 
Çok tanıdık geldi.
images - 2020-08-12T210811.852.jpeg
 
Okulda da kavga ettim yine döven taraftım, kısacası ben sizin tiplerden değilim😁
Benim tiplerden değil miydin ? Dayak yemedin diye övünüyorsan gülerim. Dayak yediğim zamanlar şimdiki durumumda olaydım tek yumruk bile yiyeceğimi zannetmem fakat ben bunla övünecek birisi değilim senin tabirinle "sizin tiplerden değilim" anladın ? Sordun diye dedim bunu yoksa bu yorumdan başka hiçbir yorumumda yazmamıştım. Kimseyi dövdüm diye de övünmem, güç gösterisinden ibaret bir şey sadece, kendimi savunmak için yaparım sporu yaşadıklarımdan ders çıkartmak için senin gibi böyle gidip dövüşmeye bilmeyen adamları dövüp kendisini güçlü sanan birisi bana çatarsa diye yaptım bu sporu. İyi ki de yapıyorum.
 
Hocam tanıdığım en kral dövüşenler bile teke tek de eziliyordu, sen en iyi boksörlerin 20'li yaşlardaki hali misin ? Kimse kimseyi kandırmasın lütfen. Lise'de falan yememişsindir, ilkokulda (ilkokulda kavga mı olur demeyin işte ilkokulda olacak şekilde olmuştur zaten) ya da ortaokulda falan yemişsindir bu kadar basit.
Çok fazla dayak yedim ama en az 10 katı da dayak attım. Her gördüğüm olaya atlarım, kacmiyorum, korkmuyorum, dayak da yiyorum dayak da atıyorum. Yani kavga yapıp da dayak yemeyen olmaz.
 
En yakın spor salonuna gidip minimum 45 cm kolu olan bir abine dik dik bakıyorsun ya da yanında kadın varsa rahatsız ediyorsun. O da sana kilitlendiğinde dışarı çağırma hareketi yapıyorsun. Sonrasında eğer şanslıysan hastanede uyanırsın. :D

Düşününce bi' daralma geldi. :D
 
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Geri
Yukarı